Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyre több a tudatlan anyuka/n...

Egyre több a tudatlan anyuka/nő. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy ezen az oldalon, illetve más fórumokon is. Kitesznek egy full negatív ovulációs tesztet azzal a kérdéssel, hogy "szerintetek ez már pozitív?"

Namost először is nem tudnak olvasni? Miért nem olvassák el a betegtájékoztatót. Másodszor pedig minek tesztelnek, ha azt sem tudják hogyan/miként működik? Divatból? Vagy miért?

Nem veszekedést szeretnék generálni, hanem kiváncsi lennék az okára. És ez csak egy példa volt :)


2016. márc. 17. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Sokszor ez nem csak tudatlanság, hanem baromi türelmetlenség is. Én sem szeretem ezeket az 5 napja voltunk együtt, kimutatja már a teszt?-jellegű idegesítő kérdéseket.
2016. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Talán még a türelmetlenséget meg is értem. Nade egy betegtájékoztatót kb 2 perc elolvasni... ennyi időt lehetne rá szánni. Nem csak a vakvilágba lepisilni egy papircsikot, és felrakni a netre hogy más megmondja... :)
2016. márc. 17. 10:21
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, ezen az oldalon rengeteg olyan nő gyűlik össze, akik nagyon-nagyon akarnak már babát. Iszonyatosan reménykednek, sokak mögött hosszú évek próbálkozásai állnak. Ez pedig egy olyan oldal, ahol feltehetik a kérdéseiket, bizonytalankodhatnak, egy hely, ahol az ő problémáikra is figyel egy kisebb-nagyobb közösség.

Engem is sokszor zavarnak az ilyen kérdések, de hát mit lehet tenni... Sokan nem buták, csak már nagyon reménykednek...

2016. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező,a helyesírásod siralmas.
2016. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves 4, annyira tán nem siralmas, hogy ne tudd értelmezni. Látom nem sikerült, de ne engem hibáztass érte ;)
2016. márc. 17. 10:27
 6/20 anonim ***** válasza:
2016. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Engem az zavar a legjobban amikor kiírják ,hogy terhesen barnáznak,véreznek,most mit csináljanak.Csak nekem evidens ,hogy ilyennel azonnal kórház ?
2016. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6, köszönöm a linket. 7, ezt sem értem. Amikor én véreztem, egyszerre rohantam a kórházba. Másnak pedig van lélekjelenléte kérdést írni, és várni a válaszokat. Ez is szuper.
2016. márc. 17. 10:35
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 7-es!


Neked valószínűleg evidens, de sajnos nem csak a nőknek, hanem a kórháznak sem feltétlenül az. Amikor én barnázni kezdtem olyan hetesen a második babámmal, késő este volt, a kisfiam már aludt, és egyedül voltam vele otthon. Felhívtam a kórházat, hogy mist mit tegyek, a nővérke, vagy nem tudom, kivel beszéltem, szabályosan leordított, hogy ilyen hülyeségekkel ne zaklassam éjjel. Két hónapig barnázgattam, 3 orvostól hallgattam meg közben, hogy ő erre nem ír fel semmit, ha a gyerek nem akar megmaradni, nem is fog. Szerencsére megmaradt, már 4 éves a nagylány, de bevallom, tehetetlen kínomban én is tettem fel itt kérdést, hogy most mit csináljak.

2016. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
Ez az egész gyakori a tudatlan, ostoba, buta emberek gyűjtőhelye... Rengeteg olyan kérdés van, amit ugyanennyi erővel már tudnának, ha pl. a google-ban keresték volna, de sokszor nem is értem, hogy miért nem előre tájékozódnak az emberek. Mikor engem érdekel egy téma, legyen az a terhesség, szex, ételek, akármi, akkor google, végigolvasok száz cikket, megkérdezem az orvosomat és már tudok is mindent. De itt olyan fárasztóan siralmas kérdéseket tesznek fel, hogy el nem tudom képzelni, hogy lehetnek ilyen ostobák, sok kérdéshez pedig még google sem kellene, csak a józan eszük...
2016. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!