Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik a Lea név? Mennyire...

Tetszik a Lea név? Mennyire furcsa ha a nővére Noa?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Tetszik, de nem adnám. Mondjuk a Noat se.
2016. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Egyik se tetszik,arra is kell gondolni hogy felnőttként is ezeket a neveket kell viselniük.Persze ha külföldön éltek az más, de Magyarországra, Magyar gyereknek egyik se jó.
2016. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Nekem max 2. keresztnévként ugy elmegy

Egy hosszabb után


Pl Noémi Noa

vagy

Melani Lea

2016. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Hát a Melani sem pont Magyar gyereknek való:-D Miért mentek ki a divatból a hagyományos, szép nevek? A legtöbb mai divatú, amerikanizált név olyan mintha egy sztriptíztáncos neve lenne...Melani, Tifani, Dzsindzser, Zara, Lea...nekem ezekről csak ez jut eszembe..


Ha mindenáron ezt akarjátok adni, akkor légyszi válasszatok egy normálisabbat is mellé.

2016. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Tetszik a Lea név, de rövid családnév mellé nem választanám. A Noa sem ronda, de úgy tudom külföldön a Noah férfinév. Úgy, mint a Luca. Szerintem gondold meg.
2016. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Bár még egy fokkal mindig jobb mint a Noa. Nem féltek hogy Boának fogják csúfolni?
2016. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lea szép.
2016. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Lea szép név, de én a helyedben inkább a Liát választanám, hogy ne annyira hasonlítson a Noára.
2016. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Én magyar gyerek vagyok, és Leának hívnak. Soha nem csúfoltak miatta, és sokan meg is dícsérik, hogy szép, különleges név. Én szerettem mindig is a nevemet, pedig már 32 éves vagyok. :)
2016. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4-es nek üzenem, hogy a Lea névnek semmimköze Amerikához. Héber eredetű, bibliai név.
2016. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!