Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más családban is rendszeresen...

Más családban is rendszeresen ellenőrzi az apuka?

Figyelt kérdés
A férjem orvos. Rendszeresen ellenőrzi a gyerek kukiját a születése óta. 13 éves a fiúnk, de még mindig. Ilyen korban nem kéne már egyedül ? Az apa szerint nem, mert a kórházban látta milyen következményei lehetnek a nem kellő odafigyelésnek. Sebész volt, de már gyermekorvos.
2016. márc. 20. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy kéne egyedül! Normális családban az apuka fogja akkor is a kukit, amikor a gyerkőc először nőbe dugja. 1-2 év és nehet is.
2016. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Hogy ellenorizne egyedul? A gyerek nem orvos.
2016. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Az én férjem hozzá sem nyúl neki mondván, hogy a gyerek nem engedi, hiába mondom neki, higy ezt inkább neki kellene, mint az anyukának, azaz nekem. De o negy eves. 13 evesnel ez mar tulzas. Gondolom ebben a korban mar maszturbal is, szoval megy neki egyedul is sz ellenorzes...
2016. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem, de az én férjem nem is orvos. Ahol orvos az apuka miért ne ellenőrizhetné? Ha fogorvos lenne és ránézne a gyerek fogára az is természetes lenne. Ért hozzá.
2016. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Mit szól hozzá a gyerek? Ennyi idősen már csak akkor nézné meg a férjem, ha a gyerek kéri, mert aggódik valami miatt. 13 évesen már valószínűleg önkielégít, így aztán végképp nem látom értelmét az ellenőrzésnek. Meg mit néz rajta? A nőgyógyászommal és a feleségével merült fel egyszer ez a téma. A dokim gyereknőgyógyász is és van két lányuk. De ő sem nézegeti a nemi szervüket, már iskolások, egyedül fürdenek. Ha panaszuk lenne, az más, de csak úgy nem. Én nem értem a férjedet sem. Ha valami gond lenne, biztos szólna a fiatok, vagy ennyire nem bízik benne?
2016. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Az én férjem nem orvos, mégis ellenőrzi. Én a helyedben örülnék ennek, nem minden családban van gyermekorvos. :)
2016. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért nem naponta nézi, hanem 2-3 havonta. Kicsinek gyakrabban. Nem szokott sokáig tartani, nem pedofil és aberrált, hogy élvezkedjen. A gyerek nem tiltakozik, mert egyik osztálytársának is volt már kellemetlen élménye az urulógián. Egyik ismerős ott nővér és nagyon sírt a fiú elmondása szerint. Nem tudom, hogy önkielégít-e a miénk. Nem mindenki kezdi ennyi idősen. A férjem abban nem bízik, hogy a gyerek merne szólni, ha baj van. Főleg azok után, ami a haverjával történt.
2016. márc. 20. 08:50
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
És mennyi idős koráig tervezi a férjed? Mit néz ilyenkor? Nincs-e letapadás? Vagy mit? Én biztos, hogy 13 évesen már nem örültem volna, ha édesanyám ellenőrzi a nemi szervemet, pedig jó a kapcsolatunk, de ennyi idősen már volt intimszférám, amit szerettem, ha tiszteletben tartanak. Hát 13 évesen azért a fiúk nagy része már magához nyúl, nálunkaáltalános iskolában már mindennapos téma volt ez a fiúk között felső tagozatban. De mi lányok közül is rengetegen csináltuk már.
2016. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
gyerekként még azt mondom oké, de ilyen idős korban már elég gáz. inkább tanítsa meg neki hogy hogyan kell ápolni, de a kamasz gyereke nemi szervét ne fogdossa.
2016. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondom, hogy aberrált a férjed vagy ilyesmi, csak szerintem felesleges, főleg egy ennyi idős fiúnál. Aki szerint ez tök jó, az tényleg ellenőrzi/ellenőrizné egy 13 éves gyerek nemi szervét? Miért? Ha valami fertőzés/gyulladás lenne, az 2-3 hónap alatt úgyis nagy bajt okoz, tehát gyakrabban kellene, fitymaszűkület és társai pedig ebben a korban már nem játszanak, ha egyébként nincs vele gond.
2016. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!