Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg vannak akik vesznek...

Tényleg vannak akik vesznek használt babamatracot meg használt cumisüveget, cumit? Ez valami vicc?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát, van aki nem engedhet meg újat magának...
2016. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Én vennék használt matracot. Téged ez miért zavar?
2016. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

tényleg vannak olyanok akik nem engedhetik meg magunknak az ujjat ?


basszus és akkor mi van ?

nem mindenki milliós bankszámlával vállal gyereket ...

vagy szerinted csak annak szabadnak akinek van ?

2016. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

A matracot meg megertem nagyobb kiadas lehet valakinek.De azert a cumisuveg? A sajat markas jo minosegu cumik es uvegek sem dragabbak 5-6szaz ft-nal.Akinek azert erre sem telik ott gond van.

En aemmibol nem veszek hasznaltat megsem vagyok milliomos.Le lehet pontozni nyugodtan csak mert inkabb nezem az akciokat stb.

Tesco igaz nem nagy marka megis ott vettem vadi uj rugdalozot 3db-ot 1100ft-ert! Ki lehet szamolni mennyi volt db-ja es hasznaltan mennyi postaval egyutt.

2016. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__tapsze..

Itt jól kiveséztük a témát, ahogy szinte minden héten. Igen van, aki megveszi. Én nem tenném. Veszek használt dolgokat, pl ruha, babakocsi, de ez nekem nem fér bele. Másnak meg igen. Ettől a te életed nem lesz sem jobb sem rosszabb, változtatni nem tudsz rajta, így lépj tovább.

2016. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen, akik nem megfontoltam vállaltak gyereket, szinte csupasz fenékre és másra nem futja. Használt matracot nem vennék, mert nem lehet tudni nincs-e benne bolha, ágyi poloska, meg egyéb élősködő, nem-e penészedik belülről mert nem megfelelően tárolták. Van amiből jó a használt, de pl matrac, cumi nem ez a kategória.
2016. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy veszek újat matracból (kiságyból mondjuk nem) meg cumiból, cumisüvegből, hogy a tesója használta csak.

De igen, van aki megveszi. Itt is láttam kérdést, kérdezőt érdekelt jó-e egy üveg de jofogason linkelt egy oldalt, hát, aki így gondolja... nekem mindegy.

2016. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

tényleg minden héten van ez a kérdés, és mindig beírnak emberek, akik vesznek vagy akik nem.:D


szóval, kérdező, vannak ilyen emberek és olyanok is, akik nem vesznek:D

2016. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Hasznaltan vettünk matracot en nem ereztem gaznak,kimostam,kesz(kokuszmatrac,eloskodok pedig ha voltak is benne par honap alatt elpusztulnak)

Más: a korhazban is hasznalt cumit es üveget használnak,szoval valoszinuleg a te babad is talakozni fog ilyennel...mi mondjuk nem hasznalunk ilyesmit,de siman elfogadnam pl,ha ismerostol kapnam...nincs bennem ellenerzes...nyilvan nem szetcsocsalt ,szetcincalt uvegekrol van szo.

2016. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
nem, az atkák, poloskák nem pusztulnak el pár hónap alatt, ahogy a kívülről nem látható penész sem..viszont szép kis aszthmát és allergiát okozhatnak
2016. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!