Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg vannak akik vesznek...

Tényleg vannak akik vesznek használt babamatracot meg használt cumisüveget, cumit? Ez valami vicc?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 12:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az én babám nem találkozik ilyennel ,mert a kórházba vittünk be cumisüvegeket ,mellszívót,légzésfigyelőt sajátot meg mindent mert ugye a kórházakban mostanság rosszul sterilizálnak szóval így jobbnak éreztem matracot azért nem vennék ,ahogy az utolsó is írta ,hogy mit okoz és mert az ki van már feküdve .Újszülöttnek pedig fontos a fejlődés .Csak furcsának találom ,hogy vannak akik tényleg ilyen dolgokon tudnak spórolni .
2016. márc. 20. 17:03
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

Hm, nekem van ismerősöm, akik tehetősebbek, mégis mindenből használtat vesznek. Onnan tudom, h ő is tagja annak a fb-csoportnak, aminek én. Egyáltalán nem tartom gáznak, biztos nem penészes matracot vesz a legtrógerebb prolitól, hanem alig használtat.


amúgy a cumisüveggel semmi gond nincs, ki lehet főzni, cumit lehet rá újat venni. Ha kapnék használtan egy jó minőségű üveget, mondjuk megörökölnénk, hát nem dobnám ki.


Nevetek az egyik válaszolón és üzenem neki, az ő újszülöttje is kapott enni/inni kórházi használt üvegből, max nem szóltak az anyukának róla. Nálunk se szóltak külön.

2016. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!