Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem forog a babám? 8...

Miért nem forog a babám? 8 hetesen pár napig többször is átfordult hasról hátra. Most 12 hetes, de nem forog.

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezőőő! Pont ugyan ez a helyzet nálunk is és pont most akartam kiírni ezt a kérdést!Nekem is 8hetesen többször is átfordult a hasáról a hátára és azóta semmi! Csak féloldalt billeg, de nem fordul át. Most 10 hetes. Nálunk amúgy szerintem az lehetett a baj, hogy megijedt, mert egyszer elsírta magát.
2014. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, ez most komoly?

Egy 12 hetes babának sem "kell" forogni, nemhogy egy 8 hetesnek.

A kisfiam 5és fél hósan fordult hasról hátra, vissza 6és fél hósan, teljesen rendben volt ez így. 1 évesen indult el. Miért akarjátok siettetni a gyermekeiteket?

2014. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szó szoros értelmében nem fordult át a babád 8 hetesen. reflexből kinyomta magát és eldőlt :) biztos tetszett neki ezért ismételte, de ez nem tudatos forgás volt. a reflexek meg épülnek le, így elmaradt és majd 1-3 hónap múlva jön a tudatos forgás, de ráér még, nem kell emiatt aggódni :)
2014. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is fellépett mindkét gyereknél ez a reflexszerű átfordulás, aztán abba is maradt, de ez nem nevezhető forgásnak még.

Azért nem forog most, mert még nem érett meg rá, nem tud forogni.

2014. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták a választ, majd ha 6 hónaposan sem forog akkor oda kell figyelni a dologra.
2014. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!