Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta gyerekeink vannak...

Mióta gyerekeink vannak utálom az életem. Aki érzett így, mit tett?

Figyelt kérdés
Akartam őket, szeretem őket, elegem van belőlük. Nagyon. Pszichológushoz járok, de nem segít.
2016. márc. 29. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány gyerek van? Mennyi idősek? Miért van eleged belőlük?
2016. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt meg lehet oldani az interneten?! Valószínűleg komoly a gond, nálad személyiségzavar és/vagy depresszió, a körülmények sem ideálisak.

A depresszió kezelése részben gyógyszeres, a személyiségzavaré kb 5 év. Tündérhegyi pszichoterápiás központot keresd fel, ott kaphatsz komplex terápiát huzamosabb időn át. A pszichoterápia kizárólag akkor működik, ha dolgozol benne.

2016. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak átmeneti kibukásom volt, állandoan a feszültség, főleg a nem szabad dolgok miatt.

Sokat segìtettek cikkek a neten ill beszelgetesek más anyukákkal, hogy néha meg kell állni.nem a napi rutinon és kötelezettségeken pörögni, hanem "megállni, meghallani" a gyermeket, korábban észrevenni a jelzéseit, mert a "rosszalkodás stb" màr a tehetetlenségéből jön mert máshogy nem tudta magára felhìvni a figyelmet.


Nem tudom kérdezőt mi készíti ki, de nekem rengeteget segìtett hogy változtattam a fontossági sorrendeken. Egye fene a mosnivalot, most inkább ülök és játszok.

Ezzel harmoniába kerültünk a gyermekkel, játék után már szo nelkül hagyott a dolgomat csinálni.

Kicsit át kell ütemezni az életet, mert ahogy neked, ugy a gyereknek sem jo. A te idegeid jelzik hogy változtatni kell valamin.

Csak az első nap kell önkontroll és tudatosság, mihelyst beköszön a jokedv, automatikus lesz minden a tovabbiakban.

Az emberi agy megszokásokon alapszik, arra kell ügyelni csak, hogy pozitìv dolgokat rögzítsünk be.

2016. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Férj, család?
2016. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem segít a pszichológus/pszichiáter nem tud meggyógyítani,csak Te tudod saját magadat rendbe hozni. Gondold át az életed,tervezd meg,értékeld amid van,legyen mindig egy kis időd magadra.
2016. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

A kérdéseddel annyi a gond, hogy legalább 2 gyereked van. Tehát ha így érzed, nem kellett volna bevállalni másodikat.

Azt viszont jól tszed, hogy szakemberhez jársz. Ha nem segít, akkor mással is próbálkozni kell.

Pl. segítséget szerezni, hogy ne legyen minden nap egyforma. Vagy dolgozni, vagy gyógyszert szedni.

De nem írtál semmi konkrétumot, nem tudom, mi a baj pontosan.

2016. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De konkrétan miből van eleged?
2016. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy ezt így, két sorban megfogalmazva nem lehet megoldani, pláne nem így, a neten. Jársz pszichológushoz, oké. De te ezt ennyivel le is tudtad? A pszichológus nem fogja megoldani a problémáidat, ez nem olyan, mint a fogorvos, hogy odamész, kinyitod a szádat, és onnantól kezdve ő megold mindent. A pszichológus abban segít, hogy te meg tudd oldani a problémádat.
2016. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!