Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok valami frappás...

Tudnátok valami frappás választ mondani, hogy mit szóljak annak, aki minden héten megkérdezi, hogy jön-e már a baba?

Figyelt kérdés

Már nagyon nagyon idegesít . Az a gond,hogy 10x elmondtam neki,hogy felejtse már el a témát és ne kérdezgessen annyit mert idegesít.

Apósom 20 évvel fiatalabb barátnőjéről van szó,aki majd megőrül egy gyerekért,de após nem.akar és így a nő is lemondott róla.

Tavaly aztmondta,hogy ő úgy útálja azokat akiknek 1-nél több gyereke van. Pislogva megkérdeztem,hogy miért? Válasz: nekem egy sincs...


Öszzefüggés nincs benne és többször mondtam neki,hogy arról csak ő tehet h nincs. 10 éve vannak együtt,akkor még apósom is belement h legyen gyerek,de a nő nem ment el orvoshoz soha,7 év eltelte után meg már apósom nem akart. Nem én tehetek róla,hogy 7 évig otthon ült és várta a csodát.


Biztosan érzékelhető,mennyire nem szeretem. A kijelentése óta egyébként. Sokszor eszembejutott,hogy én el sem mondanám nekik,ha sikerülne a kistesó,mert kèpes kiátkozni belőlem.


Minden egyes alkalommal megkérdezi ha találkozunk,hogy na miujság,terhes vagy màr? Kikészíít:(


Párom elszólta magát fél éve hogy próbálkozunk. Apósom megkérdezte,mikor lesz unoka,erre a párom közölte,hogy rajta vagyunk a dolgon. :/ már mindegy. Ezt már nem lehet visszacsinálni. Mit mondhatnék neki,amivel észreveszi magát és leszáll rólam? Mert a szép beszéd már nem ér semmit. Egyébként szerintem direkt bosszant.


5 hetesen volt egy vetélésem 3 hónapja,pont nálunk voltak mikor elöntött a vér,így valahogy egyből ki is derült,hogy terhes voltam. Eltudom képzelni milyen boldog volt:(


2016. ápr. 1. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt kérdezi jön e a baba? Mond neki, hogy telefonált, késik mert lekéste a 16:20as gólyát! 😊 amúgy meg ne foglalkozz vele próbáld minimálisra csökkenteni a találkozót, ha kérdezi egy egyszerű nemmmel hagyd faképnél!
2016. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát ez jó:)) De csak nevetve megkérdezné újra,hogy "na de komolyan,terhes vagy mÁr?".

Én olyan halál nyugodt természet vagyok,de már kihoz a béketűrésből. Raáadásul a lányom előtt kérdezi folyton,aki ígyis bevan pörögve,hogy szeretne egy tesót(mindennap ezzel piszkál:)). Persze már ezt is elmondtam neki párszor,de egyszerűen nem hiszem el,hogy valaki ilyen értetlen legyen. 100% h direkt csinálja..

2016. ápr. 1. 09:51
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
baba? nem kiskutya lesz, b*meg.
2016. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Nekem ez jutott eszembe:

- Jön-e már a baba?

- Igen, persze, úton van. Ne aggódj, közeli családtagként elsők között fogtok értesülni apósommal, ha már meg is érkezett :)

2016. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Én a majd szóval lerendeztem mindig...nálam a mikor jön a kistesó kérdés él már jó ideje,igazából már jön a kistesó,de annyit mondok majd, csak hagyjanak békén pláne szomszédok....
2016. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Frappáns válasz:

"Ne haragudj, nekem nagyon kellemetlen, hogy mindig megkérdezed ezt. Ha majd terhes leszek, úgyis tudni fogod/észre fogod venni. Megtennéd, hogy nem kérdezed meg minden alkalommal, amikor találkozunk?"

2016. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Kezd el te is bahogatni.

De jó, terhes vagy?!

Ja, csak híztál... Hiába, a te korodban már inkább hasra hízol.


Egyébként nyugodtan és higgadtan elmondod, hogy magánügy, semmi köze hozzá, és foglalkozzon a saját dolgával. Ha nagy hasad lesz, észre fogja venni. De elég illetlen és tapintatlan a viselkedése. Ha direkt bunkó, akkor meg szégyellje magát.


Aztán a látogatásokat csökkentsd minimálisra, nem kötelező találkozni. Neked meg most pont nincs szükség stresszre.

2016. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Húú de sokszor mondtam már neki,ne kérdezgessen annyit. De mostmár akkor aztfogom mondani,hogy "fölösleges kérdezgeted,ha az lennék is csak akkor tudnád meg ha már megszültem". Ezután majdcsak nem kérdezget nem?
2016. ápr. 1. 11:02
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

-Mi újság, Zsuzsi, jön már a baba?

-Tegnap ablakot mostam.

-Zsuzsi, nem hallottad, azt kérdeztem hogy jön e már a baba?

-Biztos voltam benne hogy ma esni fog, mindig ez van ha ablakot mosok.

-Zsuzsi, figyelj már, jön a baba?

-Legközelebb akkor mosok ablakot, ha nagyon meleg lesz, akkor jól fog esni egy kis eső


Tehát mintha nem is hallanád a kérdést, elkezdesz beszélni valami masrol. A lényeg az, hogy ne reagálj a kérdésre egyáltalán, tarts ki a magad álltál választott kérdésnél. Előbb utóbb le fog állni

2016. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vissza kérdeznék,hogy: és nálatok??

És elkezdeném kivesézni,hogy mennyire sajnálom,hogy így alakult az élete,hogy neki már nem is lesz stb.

Egyébként ismerős a sztori,apám barátnője dettó,bár apám ott egyáltalán nem akart.Borzasztóan nehezen törődött bele,hogy nekünk meg lesz

2016. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!