Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok valami frappás...

Tudnátok valami frappás választ mondani, hogy mit szóljak annak, aki minden héten megkérdezi, hogy jön-e már a baba?

Figyelt kérdés

Már nagyon nagyon idegesít . Az a gond,hogy 10x elmondtam neki,hogy felejtse már el a témát és ne kérdezgessen annyit mert idegesít.

Apósom 20 évvel fiatalabb barátnőjéről van szó,aki majd megőrül egy gyerekért,de após nem.akar és így a nő is lemondott róla.

Tavaly aztmondta,hogy ő úgy útálja azokat akiknek 1-nél több gyereke van. Pislogva megkérdeztem,hogy miért? Válasz: nekem egy sincs...


Öszzefüggés nincs benne és többször mondtam neki,hogy arról csak ő tehet h nincs. 10 éve vannak együtt,akkor még apósom is belement h legyen gyerek,de a nő nem ment el orvoshoz soha,7 év eltelte után meg már apósom nem akart. Nem én tehetek róla,hogy 7 évig otthon ült és várta a csodát.


Biztosan érzékelhető,mennyire nem szeretem. A kijelentése óta egyébként. Sokszor eszembejutott,hogy én el sem mondanám nekik,ha sikerülne a kistesó,mert kèpes kiátkozni belőlem.


Minden egyes alkalommal megkérdezi ha találkozunk,hogy na miujság,terhes vagy màr? Kikészíít:(


Párom elszólta magát fél éve hogy próbálkozunk. Apósom megkérdezte,mikor lesz unoka,erre a párom közölte,hogy rajta vagyunk a dolgon. :/ már mindegy. Ezt már nem lehet visszacsinálni. Mit mondhatnék neki,amivel észreveszi magát és leszáll rólam? Mert a szép beszéd már nem ér semmit. Egyébként szerintem direkt bosszant.


5 hetesen volt egy vetélésem 3 hónapja,pont nálunk voltak mikor elöntött a vér,így valahogy egyből ki is derült,hogy terhes voltam. Eltudom képzelni milyen boldog volt:(


2016. ápr. 1. 09:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötleteket kaptam. Előszőr megpróbálok terelni. Ha nem nyugszik,visszakérdezek. Köszönöm szépen. Az a baj,h 2 véglet vagyok. Előszőr kedvesen tűrök,majd robbanok és leoltok. De szeretném utoljára hagyni a leoltást(ha már semmi sem segít)a párom miatt.
2016. ápr. 1. 13:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a finom jelekből értene, főleg, hogy szerinted direkt bosszant.

Én nem finoman, hanem egyértelműen fogalmaznék. Nem ér meg több energiát. Nehogymár egy ilyen megkeseredett boszorkámy miatt neked kelljen trükköznöd.

Ráadásul ő neked senkit. Max. a férjednek van kis köze hozzá. Após barátnője? Ne viccelj, ő idegen.

Ha nem akarod elküldeni a fenébe, beszélj a férjeddel vagy apósoddal.

2016. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egyébként folyamatosan azt hallgatom,mennyire szar neki h nincs gyereke,meg már nem is lesz stb.. De basszus nem én vártam a csodát 7 évig. Lett volna ideje elmenni dokihoz,h ugyan miért nem sikerül már. Voltak ma itt! Tudtam h megfogja kérdezni. 10 perce mentek el. "Na?van már pozitív teszted?". Mivel mindíg úgy kérdezi,hogy apósom ne hallja,hogy direktbe hangosan visszaválaszoltam,hogy "nincs még pozitív tesztem,de attól hogy heti 3x kérdezed meg,nem is lesz hamarabb". Apósom meg lehurrogta,hogy miért kérdezi folyton. Aztmondta hát csak mert olyan bildog lenne ha sikerülne. Apósomhoz fordultam és mondtam neki,megkérem szépen szóljon a kedvesének,hogy felejtse el a témát,máskülönben legközelebb nem kell ide jönniük. Úgy érzem most hatásos volt.


Teljesen kikészített már...

2016. ápr. 1. 17:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, azt nem csodálom.
2016. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!