Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mibe ment reggel oviba a...

Mibe ment reggel oviba a gyereketek?

Figyelt kérdés

Nekem melegítő,póló,vékony pulcsi,edzőcipő.

Az oviba beérve 8-kor viszont azt tapasztaltam hogy a gyerekeket sapkában,kabátban,vagy vastag pufi mellényben vitték.Most én öltöztetem alul a gyereket vagy ők öltöztetik túl?


2016. ápr. 6. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Tavaszi cipő, melegítőnadrág, atléta+vékony hosszú ujjú, és egy kapucnis pulcsi.
2016. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
A benti ruhájára (leggings és hosszú ujjú póló) ráadok egy farmert, pulcsit és egy nagyon vékony széldzsekit, vékony sapkával. Reggel még én is veszek fel átmeneti kabátot.
2016. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Farmer (ezt bentre melegítőre cserélem), rövid ujjú póló, normál vastagságú (nem bélelt) cipzáros felső és sportcipő. Reggel 6-kor 12 fok volt, nem kínzom a gyereket.
2016. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Farmer póló, pulcsi helyett hosszú ujjú póló, softshell dzseki, bakancs, baseball sapka.


délutánra vittem neki rövidgatyát, hazafelé már abban jön :D


szerintem a póló és pulcsi reggel még kevés. bár kinek mi a reggel. mi 7kor mentünk, akkor még hűvös volt. 8 után már biztosan nem kellene dzseki.

2016. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok. Mi fél 8-kor megyünk kocsival, teljesen felesleges a kabát (nálunk), hogy utána délután csak cipeljem magammal azt is. Ha gyalog kellene mennünk, lehet adnék rá, de így nem kell, rajtam sincs vastagabb kabát, mint amilyen pulcsiban ő megy és egyáltalán nem fázom.
2016. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
#4 vagyok, és mi biciklivel megyünk... igaz nem messzire.
2016. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
leggings, póló, hosszú ujjú póló, vékony mellény. Ez utóbbi már majdhogynem felesleges volt. Kocsival járunk fél8 körül, délelőtt kint vannak az udvaron, vagy sétálnak, akkor is bőven elég. Érdekes, nálunk is sokan pufi dzsekiben, meg kabátban - csizmában viszik a gyereket, én is csak lestem. És követelték, hogy kapcsolják vissza a fűtést az oviban - hát, volt reggel vagy 30fok, mikor ott hagytam...
2016. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Hát szerintem leggingsre farmer nagyon sok már ilyenkor...

Mi is kocsival megyünk,ezért sem éreztem szükségét a dzsekinek,pláne 8-kor meg már jó idő volt 18 fok.Rajtam is csak egy póló meg egy vékony hosszú ujjú volt.

2016. ápr. 6. 14:46
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Bölcsis 3 éves a fiam.

Melegítőnadrág, póló, vékony hosszú ujjú felső, tavaszi kabát, vékony sapka, sportcipő.

Fél 8-ra vittem reggel, akkor még 12-14 fok volt nálunk.

Délután már természetesen se sapka, se kabát nincs rajta.

2016. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Ma pont nem voltam kinnt, de nálunk a napokban mindig 10 fok alatt volt reggel induláskor a hőmérséklet, sőt inkább 7-8 fok. Nyilván, ha az lett volna a kérdés, hogy 18 fokban miben ültetem be a gyereket a 25 fokos autóba, akkor más lett volna a válasz. Amúgy meg mindenki úgy öltözteti a gyerekét, ahogy akarja. A gyerekek között is van, aki fázósabb, van aki nem.
2016. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!