Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Drága...

Ehhez mit szóltok? Drága anyósom csokitojást adott (vett) a 7 hónapos unokájának húsvétra.

Figyelt kérdés
Még az árát is rajtahagyta hogy lássam mennyibe került ez neki.Legalább babykaját vett volna az hasznosabb lett volna...De mit is várhatnék attól aki még karácsonyra is turis ruhát ad ajéndékba..
2010. ápr. 6. 09:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
45%
Az én 1éves kislányom is azt kapott,de én nem idegesítem ezen magam.Nekem az tett be,mikor az első szülinapjára tortát hozott(csak azt),mikor készültünk és mi is vettünk tortát.Na akkor majdnem hülyét kaptam,de eljátszottam,hogy mennyire örülök.
2010. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!