Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Drága...

Ehhez mit szóltok? Drága anyósom csokitojást adott (vett) a 7 hónapos unokájának húsvétra.

Figyelt kérdés
Még az árát is rajtahagyta hogy lássam mennyibe került ez neki.Legalább babykaját vett volna az hasznosabb lett volna...De mit is várhatnék attól aki még karácsonyra is turis ruhát ad ajéndékba..
2010. ápr. 6. 09:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Az én szüleim tejcsokis nyuszit adtak, az anyós bevonómassza félét. Hát mit csináljak.

Majd lesz csokitorta belőle nekünk. :)

Mondjuk mivel húsvét hétfőn volt 10 hónapos a drága, így kapott mást is (xilofon püföli is ezerrel, karika torony rakosgatja élvezettel) szóval nem érdekel.

Biztos nem adok neki édességet, de nem is szólok a nagyszülőknek...úgysem értik...

2010. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Én is úgy gondolom,hogy a lényeg,hogy vett valamit és mivel ilyenkor csokinyuszit,csibét,tojást szokás alap,hogy azt vett.Az enyém is azt kapott,pedig még nincs 4 hónapos sem,akkor én b@sszam hozzá? Ezt sem tudtam XD

Ne haragudj de ilyenen kiakadni...és akadj ki nyugodtan,hogy kiakadok rajtad:)

2010. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem, mit kell ezen dühöngeni...

Húsvét nem akkora ünnep, hogy elhalmozzuk a gyerekeket. Csokinyúl, csokitojás aztán kész, nem tudom mit kellene ezen még ragozni. Egyébként sokáig elállnak ezek a csokifigurák, tedd el hűvös helyre, aztán ,majd ha a babád egy éves lesz, neki adhatod, akkor már ehet kevés csokit.

2010. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Ó, hát az én anyósom is hasonló, de én nem akadok ki ezen. Megszoktam, hogy ilyen, nem is várok tőle jobbat. Feleslegesen nem idegesítem magam.
2010. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ajándékot lefikázni a legeslegbunkóbb dolog a világon. Örülj, hogy kaptatok valamit! Mert valószínűleg nem érdemled meg, ha így beszélsz anyósodról a háta mögött.
2010. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Az én anyósom tavaly húsvétra az akkor 3 hónapos unokájának csokinyuszit vett. Ez sem jobb!!

2010. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát én kicsit elhűltem a válaszok láttán...örüljetek már b@zmeg ,hogy vettek neki valami ajándékot. Ajándék lónak ne nézd a fogát,szerintem parasztság lealázni az anyóst a háta mögött,hogy miért nem csörgőt vett csokinyúl meg tojás helyett. Micsoda problémáitok vannak,komolyan..:(

A nyulat meg egyétek meg ti,vagy süssétek sütibe. Nem értem ez mért volt főbenjáró bűn,szeirntem cska nazért mert az anyós ugye,és akkor élből gyűlölni kell .

2010. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes lett a Húsvét mostanában. Én mint 3 gyerekes anyuka, nem vagyok híve annak, hogy a narancson, csokibárányon-, nyúlon, -kacsán,-csibén kívül még játék is kell, de sajnos az elmúlt évek már erről szólnak. Én megmondom őszintén, hogy bármikor volt a családban pár hetes, hónapos baba, vagy nálunk, mindig kapott csokit, függetlenül attól, hogy mindenki nagyon jól tudta, nem Ő fogja megenni, hanem a nagyon is édesszájú szülők;)


Én tudom,milyen érzés, amikor olyan dolgot kapsz, aminek egyáltalán nem örülsz, mert nem tartod hasznosnak, ezt meg is tudom érteni. Nálunk jó pár évnek el kellett telni ahhoz, hogy már mi vesszük meg az ajándékot anyós, anyuék nevében is, és így nincs belőle gond. A férjem megmondta az anyukájának, én meg az enyémnek. Semmi harag, sértődés nem volt belőle, sőt, örültek, hogy levettük a gondot a vállukról.

2010. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

A húsvéti "ajándék" szerintem is csoki nyuszi, csibe, tojás stb... Bármilyen korúnak, mert ez egy gesztus, és azok eszik meg a csokit akiknek már szabad:)

Alapvetően az anyósoddal van bajod, és most szeretnéd, hogy együtt szidjuk!

2010. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Na hát kaptam (vagy kaptunk aki velem egy hullámhosszon van:)) itt hideget-meleget de ez így van jól! Nem várhatom hogy mindenki velem egy véleményen legyen.Számomra minden válasz hasznos volt!!Kösz mégegyszer..:))
2010. ápr. 6. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!