Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi járhat a fejében az ilyen...

Mi járhat a fejében az ilyen anyukénak, akivel csak köszönőviszonyban vagy, de a facebookon az összes képeidet lájkolja, amit a gyerekekről-életről teszek fel?

Figyelt kérdés
Régen egész jóba voltunk, de valahogy elmaradtunk és már évek óta nem is beszéltünk. Én egyszer hívtam , játssszanak a gyerekek, de akkor kifogást talált, utána én mondtam, nem futunk olyan utén aki nem vesz fel. tt tartunk, hogy hetente tuti összefutunk, köszön meg minden. De ennyi. Viszont bármit teszek fel, mindent lájkol. Miért?
2016. ápr. 11. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk mert tetszenek neki amiket felteszel?
2016. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na jó, de mondjuk, ok én magamból indulok ki. Azokat szoktam lájkolni, akiket szeretek. Aki ha elmegy mellettem, megkérdezem, hogy vannak. Vagy, ha messzi lakik, akkor persze azért, de azokkal is váltok pár szót üzenetben. Tehát van valami kapcsolatféle.
2016. ápr. 11. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát nemtudom. Az én képeimet (havi 1) 130-an szoktak lájkolni (+-10) és ebből 20-al beszélek rendszeresen kb. A többiekkel köszönő a viszony. Nem értem,mi benne a fura?
2016. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a lájk az jó. Akkor mi a gond? A fb ilyen, bárki lájkolhatja, amit nyilvánosan teszel fel. Talán meg nem kifogás volt akkor, hanem tényleg nem ért rá, pedig kedvel téged. Miért kell hatsó szándékot keresned, holott te akartál vele barátkozni...
2016. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mert úgy köszöntem el tőle, hogy akkor majd szóljon, ha ráérnek, várjuk.Vagy menjünk játszóra. Azóta szól :( Ennek kb 2 éve. És vele sűrűn találkozunk. Azóta babám is született, mindig velem van, mikor visszük az oviba a tesót, de nem jött oda megnézni vagy valami. A neten gratulált. Ezért nem tudok ezzel mit kezdeni.

Persze velem is előfordul, hogy olyan lájkolja hébe hóba akivel nem beszélek. Az annyira nem érdekel. Nem lájkgyűjtésről van szó. Én az ismerősöket is erősen leszűkítettem, így 130 lájkot nem is kaphatnék:) De nem ez a lényeg tényleg. Felteszem, hogy a barátok, család láthassák. Volt velünk rossz az utóbbi időbe, és a jókat igyekszem megosztani, lássák van olyan is :)

2016. ápr. 11. 21:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az embert szoktam lajkolni, hanem a képet. Te egy ronda képet is lájkolsz csak mert egy számodra kedves ember töltött fel??
2016. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő valószínűleg azt lájkolja ami tényleg tetszik neki és nem "nyalásból" lájkolgatja a neki tetsző ember mindenét.
2016. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát most tettem fel egy nagyon rossz minőségű képet , lájkolta.

Egyébként ha számomra kedves ember tesz fel képet a családjáról, mondjuk ha épp nem kést tartanak egymás nyakához, akkor lájkolom, még ha nem szép is. Mert kedvesek nekem "csúnyán" is.

De akit nem bírok, annak egy képét se tetszikelem. Ez az ismerős csak nem bír engem már, ha sose jön oda egy szóra. :( Ezért nem értem.

2016. ápr. 11. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy régi általános iskolai osztálytársam. Az utolsó 2 évre jött a suliba, de nagyon jóban lettünk. A barátságunk 2 évig tartott, mert külön gimibe kerültünk és eltávolodtunk. Nem beszéltem vele már legalább 8 éve. Persze ha az utcán összefutottunk volna, akkor köszönünk és megállunk 2 percre egy hogy vagy erejéig, de ez nem történt meg.

Ugyan rövid barátság volt, de örömmel gondolok vissza rá, kedves emlékeim vannak róla.

Idén született a kislánya, feltett néhány képet és örömmel néztem őket, lájkoltam, illetve még rá is írtam, hogy gratulálok nekik és sok boldogságot.


Pedig 8 éve nem is beszéltünk..

2016. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy problémái :)
2016. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!