Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogcsattogtatás alvás közben....

Fogcsattogtatás alvás közben. Mi okozhatja ezt? Mi válthatja ki?

Figyelt kérdés
Elég stresszes időszakon vagyok túl meg mèg egy kicsit most is tart ez az állapot. A stressz is kiválthat ilyet?

#fogcsattogtatás
2016. ápr. 13. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A férjem mindig akkor csinál ilyet, amikor valami extra stressz éri munka közben. Volt, hogy nem is mondott semmit, napközben nem is tűnt morcosnak, meg semmi, de csattogtatta a fogát éjjel, és rákérdeztem, mi baja van, és akkor mondta csak.
2016. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez 99%-ban mindig stressz által kiváltott jelenség. Sem a fogaidnak, sem az ízületesnek nem tesz jót hosszú távon. Ha esetleg most nem mozogsz, úgy iktass be rendszeres sportot az életedbe, ahol jól érzed magad. Azigorúan csak olyat és annyit, amennyi jól esik, de mozogni kell. Ezenkívül csináltass fogorvossal sínt. Ennyit lehet ellene tenni :/
2016. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesomnak pont emiatt tort le egy darab az elso fogabol :( nem ejjel, hanem evett, es ottmaradt. A fogorvos mondta, hogy a fogcsikorgatastol.


Epp most diplomazott a heten, egyetemista. Tavaly egy halal szabalyos korben (kicsi kor volt) hullott ki a haja a stressz miatt

2016. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig akkor csinálom amikor sok mindenen stresszelek.. Fogorvosom vmi gumi fogvédőt ajánlott, h inkább a gumi kopjon ne a fogaim..
2016. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem közvetlenül a stressz váltja ki, hanem hogy a stressz nincs levezetve, feldolgozva, magyarán emészti az embert tovább tudattalanul is.
2016. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!