Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyert a gyereketek valamilyen...

Nyert a gyereketek valamilyen pályázaton? Rajzpályázat stb? Egyáltalán szoktatok nevezni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az oviban folyton benevezték a lányom, egyszer kapott egy oklevelet meg valami könyvet azt hiszem egy ilyen budapesti szintű rajzversenyen.

Magamtól még sose küldtem be rajzát sehova. :)

2016. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
8%

Ejj te kis kezdő :)

Nem tudtad hogy azt mindig :

1)tanárnéni kicsi fia, rokona akárkije

2)orvos, boltos, stb nyaller szülők csemetéi nyerik?

de tény hogy néha bedobnak egy egy csontot az átlag gyerek szüleinek is hogy azért ne legyen túl feltűnő a dolog

2016. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
3. Helyezett lett pont a héten a lányom egy rajzversenyen! Térségi ovis rajzverseny volt, kb 80 kiállított rajz közül lett 3. Nagyon büszke vagyok rá, bár azt eddig is tudtam hogy imád és nagyon jól tud rajzolni. Ezt legalább tőlem örökölte mert én is sokat jártam rajzszakkörre, versenyekre! A szobájuk falát is én festettem mesefigurásra! Természetesen nem fogom hagyni hogy elkallódjon a tehetsége mindaddig amíg erdekli a rajzolás! Táncolni és énekelni is szeret, ö ilyen kis művész lélek! 😊
2016. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
FKF pályázaton bekerült a díjazottak közé. Rajztagozatos iskola, onnan küldték be.
2016. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. Küldtem be gyerek rajzát az fkf rajzpályázatára.de mivel be se válogaták ezért gyerek többet nem is rajzolt ilyen pályázatra semmit .
2016. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiú létére jól rajzol a gyerekem, és középsőben egy ilyen közlekedésbiztonsági rajzpályázaton nyert egy biciklis bukósisakot. :) Nem egy nagy dolog, de az oviba rendőrautók érkeztek, rendőrbácsik ők adták át a díjat és oklevelet és az óvoda fotózta a nagy díjátadást. :) Szóval ez óriási élmény volt neki!

Idén is volt pályázat, több is, szokott rajzolgatni, bár mostanában már nem annyira érdekli. :)

2016. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

2 -esben pedig van igazság.

Én emlékszem gyermekkorom farsangjaira hogy mindig a tanárok gyerekeit díjazták első körben.

2016. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem volt magas rangú egyik szülőm sem, viszont rengeteg versmondó, versíró pályázatot nyertem anno, megyei szinten. Sőt, egy kötetben (gyermekversek) ki is adták három versemet.

Részrehajlás azért se volt, mert a fizika vagy matekversenyeken rendre elbuktam, azok nem mentek :)

2016. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem voltak tanár szüleim, de gyerekkoromban több rajzpályázatot is nyertem, nagyon jól rajzoltam (felnőttként is nagyon jól rajzolok). Szerintem érdemes nevezni, ha ügyesen rajzol a gyermeked, nem csak a rajz szépsége, hanem az ötlet is sokat számít, szóval simán nyerhet egy girbegurba rajz, ha nagyon ötletes amit ábrázol, vagy jól van megkomponálva :). Szerintem, ha előre megbeszélitek, hogy nagyon sokan neveznek, és csak kevesen nyerhetnek, akkor nem fog elkedvetlenedni egy sikertelenség miatt.


Esetemben is volt, pont iskolai rajzversenyen, hogy nem nyertem, pedig a rajzom sokkal jobb volt, mint azé aki nyert (annyira, hogy az enyémet kiállítás félidejében lelopták a falról :( a díjnyertes művet viszont senki sem lopta el). De a szüleim megmagyarázták, hogy mivel előző évben az iskolában is én nyertem, a tanárok direkt választottak valaki mást, épp azért hogy másoknak ne menjen el a kedve. Akkor persze kicsit mormogtam ezen az indokláson (főleg miután a rajzomat ellopták), de azután beláttam, hogy igazuk van :).

2016. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most a télen nyert asszem három vagy négy rajzpályázaton. Ebből csak egyet intéztem én, a többit az óvó néni. Még egy könyvbe is bekerült a rajza. Klassz nyereményeket is kapott.
2016. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!