Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennétek két gyerekkel strandr...

Mennétek két gyerekkel strandra egyedül? Túl vakmerő vagyok?

Figyelt kérdés

A nagy 4 éves múlt, a kicsi 4 hónapos. Vettem egy vízben használható kendőt, azzal felkötöm a kicsit. Aztán ha majd tud ülni (ha megtanul egyáltalán a nyáron), akkor beülök velük a pancsolóba.


A nagy szófogadó, nem rohangál el, türelmes.


Ti mennétek velük?


2016. ápr. 16. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Mellesleg felnőtt nem ülhet bele a gyerekmedencébe higiéniai okokból.

2016. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek igy! Tul stresszes, es a gyerekek se elveznek.
2016. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

te nem mehetsz be a pancsolóba, a pici meg nem mehet a mélyvízbe míg nem szobatiszta. nálunk legalábbis így van.

szerintem nyugodtan elmehettek, de gondold át, hogy mit fogtok a picivel csinálni míg a nagy pancsol, nem biztos, hogy jó lesz a 4 hónaposan, meg neked se a nagy melegbe. de ha nálatok mások a szabályok, akkor a pancsolóba egész nyugodtan ellehettek, már ha egy 4 évesnek kielégítő (enyém tudott úszni 4 évesen, már nem ment a pancsolóba)

2016. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a helyi adottságok számítanak.

Ha a pancsoló mellett el lehet helyezni közvetlenül egy plédet, amin ott üldögélsz a 4 hónapossal, és látod folyamatosan, hogy mit csinál a nagy, akkor elképzelhető.


Mondjuk én strandra eleve nem járok, mert nem szeretem, mi a Duna partra szoktunk, de annyi biztos, hogy a felnőttnek ez nem pihentető, folyamatosan, minden másodpercben figyelni kell, nehogy történjen valami.


Pl. ha neked kell pisilni, az is nagy herce-hurca. :)

2016. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt: mi ha otthon vagyunk, és kánikula van, bizony a fürdőkádban pancsoltattam őket, akár napi 2-3x is, ha úgy esett jól, vagy ha van kis kert vagy gang, vagy erkély, akkor a kiskádat tölteném meg ott vízzel.
2016. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgy van, hogy van egy nagy gyerekmedence, ami folyamatosan mélyül. A legmélyebb helyen nekem kb hasig ér. Ott és középtájt van 1-1 csúszda.

Még sosem mondták, hogy nem lehet bemenni, sok szülő bemegy.

2016. ápr. 16. 14:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem mennék. a kicsi még túl kicsi, hogy tényleg élvezni tudja, a nagy pedig nem fog örülni, hogy nem mehet bárhova szabadon. te meg csak végig stresszelnéd az egészet. menj csak a naggyal, vagy menjen veled még valaki (mármint felnőtt).
2016. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló felállásban a Velencei tavon. A nagy kifejezetten szófogadó, nyugis gyerek volt. Amíg a kicsi bírta, pancsoltunk együtt a vízben. Amikor megunta, kivittem, beültettem a babakocsiba, közvetlenül a lépcső mellé, és tőle 3 méterre játszottunk még egy kicsit a naggyal a vízben. Erősen gyereke válogatja, hogy ezt meg lehet-e játszani velük.
2016. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, az meg sem fordult a fejemben, hogy én pihenni fogok :-)
2016. ápr. 16. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

3 gyerekkel is voltam egyedül a strandon

nem volt gond soha

2016. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!