Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

Annyi neves kérdés van már, hát én is kiírom a sajátomat :)

Megvannak a favorit-neveim, és várnék rá véleményeket, illetve további hasonló ötleteket.


Fiúnevek:

Toma, Gellért


Lánynevek:

Fedóra, Sarolt, Hargita


(illetve van még egy titkos favorit, de az még nem adható, lehet, csak ránk vár :))



2016. ápr. 18. 14:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

A Toma, Fedóra egyenesen rémes. A Hargita nem sokkal jobb...


Én a Gellért és Sarolt párost választanám, ezek egész jók.

2016. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%

A Fedóra nem tetszik egyedül, mert a Dórát is utálom.

A többi szerintem simán jó. De mivel nem Bence és Anna, ezért aztán ne is olvass tovább, úgyis olyan kommenteket fogsz kapni, hogy úristen, szegény gyerek, meg miért nem lehet neki normális MAGYAR nevet adni (höhö 3:) )

2016. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%

Kíváncsi vagyok a favorit névre. 😊

Nekem a Gellért és a Fedóra tetszik, habár raknék mellé egy kicsit átlag nevet is. Bár a lényeg, hogy a családnévvel jól csengjen.

2016. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

a "favorit" még nem anyakönyvezhető jelenleg. szinte biztos, hogy fogják engedélyezni, ha benyújtjuk a kérelmet.


A vezetéknév rövid, vegyes hangrendű, eredete lengyel, de abszolút "magyar hangzású" -már ha érti ezt rajtam kívül más is :o

2016. ápr. 18. 14:24
 5/31 A kérdező kommentje:

Miért raknál mellé "átlagnevet"?


Én azt gondolom, ezek egyike sem különleges név, még ha ritka is. De lehet, rosszul gondolom :o

2016. ápr. 18. 14:25
 6/31 anonim ***** válasza:
toma és sarolt
2016. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Sarolt és a Gellért tetszik.De azokat sem adnám.Szeretem a különleges neveket,amiből nem 12 egy tucat,de ezek pont nem tetszik.Én is kíváncsi lennék arra a névre.
2016. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
óóó, az a név titok :)
2016. ápr. 18. 14:33
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
A Fedóráról egy nagy kalap jut eszembe, szerintem szörnyű.
2016. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
Agya ur isten. Mar most sajnalom szegeny gyerekedet hogy ilyen neve lesz. Szegenyt biztos csufolni fogjak a neve miatt. Bele sem merek gondolni mi lehet a favorit:/
2016. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!