Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tiara névről?

Nagy.Patrícia kérdése:

Mit gondoltok a Tiara névről?

Figyelt kérdés
A kishugom hamarosan megfog születni, és eddig az van, hogy Tiara lesz a neve. Szerintetek szép? Tudtok róla mondani pár sort?

2016. ápr. 21. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vagy akkor Pamina, a királylány a Varázsfuvolából. Az a Patríciára is jobban hasonlít, sokkal testvériesebb lesz, hogy NP mind a két lány.


Hogy különleges nevet akar, ez érthető, ha Nagy a vezetéknév, hiszen az eléggé tucatnév. Kell a három szótag is, hogy jobb hangzása legyen. Azon is el lehet gondolkozni, hogy két keresztnév, ami ha a kezdőbetűket összeolvassa, egy jól hangzó, pozitív értelmű szót ad ki akár magyarul, akár angolul. Az ilyesmi menő.


Pl. NAP - Nagy Angéla Pamina

NET - Nagy Eszter Terézia

2016. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mondd el a szüleidnek, hogy a tiara = pápai hármaskorona, gyémántokkal, ékszerekkel, egyéb drágakövekkel kirakva.

Nem hiszem, hogy ennek tudatában továbbra is ragaszkodnának ehhez a névhez.

2016. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép a hangzása, de én nem merném bevállalni, hogy ilyen nevet adjak a gyerekemnek. Gyerekkorban még aranyos a Tia, de komolytalan egy felnőtt nőnek.
2016. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#11Én Bagy Angéla vagyok :)
2016. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha engem hívnának így,szeretném. Különleges. Nem mondom,hogy nagyon szép névnek tartom,de van benne valami,ami miatt tetszik.

Amúgy meg ezerszer inkább ez legyen,mint egy unalomig ismételt zsófi,juli,adrien,gabi meg társai (már bocs azoktól akiket igy hivnak)

2016. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A korona jut róla az eszembe.....és sajnos nem tetszik ,mert a tárgyra emlékeztet. én meg nem szeretem, ha tárgyról, állatról vagy gyümölcsről nevezik el az embert.
2016. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az én kislányom is Tiara :) Amerikába el terjedt név :) november 5 a névnap ott, itthon sokan , augusztus 12 dikèn tartják :)
2017. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a neve?
2017. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!