Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek érdemes...

Anyukák, szerintetek érdemes farmer butikot nyitni gyerekek részére? Ti vásárolnátok ilyen helyen?

Figyelt kérdés
Nem kínai minőségű árura gondolok.
2010. ápr. 6. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha lenne benne olyan is ami nem barbi vékony csőláb kislányokra való, akkor igen!
2010. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attol függ. Kisbabaknak egesz kisgyerekeknek nem. Gondolok itt 6 eves korig a gyerekekre. Szerintem vagy legalabbis en, nem szivesen adok farmert a kisfiamra, barmennyire bö es nem szoros neki azert korlatozza a mozgasban. Kisiskolasoknak szerintem igen olyan 12 eves korig, mert onnantol mar föleg lanyoknak a divat diktal es nem biztos hogy gyerekboltban akarnak vasarolni, hiszen felnöttesednek. Ja es attol is függ hogy hol.
2010. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az én babámnak van farmer nacija, pedig csak 2 és fél hónapos. Édi benne, bár ha elkezd mászni, elképzelhető, hogy nem lesz neki kényelmes, mert vastag. De van vagy 4 farmernacija, különböző babaméretekben. Szerintem ünnepélyes, szeretem abba öltöztetni, abban volt locsolni is.
2010. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos a babám, van 4-5 farmerja, de nem tud benne rendesen mozogni, jobban szeretem, ha inkább kordbársony van rajta.

Bár nem tudom, mekkora gyerekekre gondoltál.

2010. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék farmert gyereknek! Nagyon kényelmetlen neki, nem szereti.Inkább más kényelmesebb anyagból veszek. Börzéken is a farmert nem tudják az anyukák eladni.

Szerintem más anyagú dolgokat is árulj!

2010. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vásárolnék, ha az ár baráti volna.

Mondjuk eddig cunda-ban vettem a fiamnak farmert, amikor leárazások vannak, 1000-1500 ft-ért, nem tudom, tudnád-e ezt ilyen baráti áron adni.

2010. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki a ruhán spórol, ha rosszabbul megy. A rengeteg duri nem véletlenül népszerű, na és a nagy áruházak, ruha hálózatok leárazásai.

Kb. 1,5 éves volt a lányom, amikor farmert adtam rá, mert túl kemény anyag és korábban nem tudott benne kényelmesen mozogni.

Persze én Szeged melletti hódmezővásárhelyen élek, itt biztos nem menne, és szerintem Szegeden sem, mert már csak 2 baba áruház működik még, az is nyögve.

2010. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!