Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyermekének évet kellett ismételnie, vagy majdnem kellett, mert betegség miatt olyan sokat hiányzott? Hogy történt, hány óra hiányzásról volt szó?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én lányom most tart 229óra hiányzásnál. Sajnos nagyon alacsony az Iga szintje,pedig minden létező immunerősítőt kipróbáltunk. Mi írtunk az Intézményvezető Asszonynak egy kérelmet a törvényre hivatkozva,hogy ha megvannak az érdemjegyei,akkor zárják le az évét. Nagyon rugalmasnak tünt az Igazgatónő,határozatot még várjuk. Elsős a lányom. Megkérdezhetem Nálatok miért hiányzik sokat a gyerkőc?
2016. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Nálunk 280 óra. Gyakorlailag novrember óta tart ez a rossz szezon, felső légúti betegségekkel, most asztma gyanús. Laborra megvan a beutalónk, de azt vártuk, h ne legyen beteg, teljesenjól legyen, de nem sikerül ezt az állapotot elérni. 150 óra után jelzett nektek az iskola?
2016. márc. 16. 17:21
 3/46 anonim ***** válasza:
Nem,nekünk nem jelzett,az osztályfönők szólt. Sajnos mi tudtuk,hogy ez lesz így vittük végig az ovit is. Nálunk is felső léguti beteségek zömmel. Annyi a különbség a tavalyi évhez képest,hogy kevesebb az antibiotikum. Most mennénk gasztroenterologiára,nem e ételallergia áll a háttérben. Nektek mit mondanak a suliban? Ti is elsősök vagytok? Hogy bírod? Mi már eléggé kivagyunk,főleg a lányom,sok mindenből kimarad:(((
2016. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Bocsi az ékezetek miatt,telorol írok.
2016. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

A lányom is elsős. Oviban ő is betegesebb volt, de az utolsó éve egész jó volt. Szeptember, oktoberben semmi baja nem votl, de utána jöttek rendesen a betegségek.

Suliban azt mondják, ne izguljak, le fogják tudni osztályozni,de én izgulok, csak hátra van még 3 hónap. A határozat jó ötlet, csak legyen vmi nyoma írásban is.

Elég nehezen bírjuk most már, főleg, hogy nem tudni, mitől van, meg hogy mikor lesz jobb. Ő maga szerencsére egész jól bírja.

Te gyermeked? Tudjátok pótolgatni a leckéket?

2016. márc. 16. 17:59
 6/46 anonim ***** válasza:
Igen, eddig be tudtuk pótolni,de jobban szeret suliban tanulni. Mi is azért ragaszkodtunk a határozathoz,mert a szó elszáll, az írás.......😃,kiváncsi leszek a gyerkőcöd vérképére,írsz majd,ha tudsz vmit? Lehet az új közösség miatt betegesebb. Kitartást kívánok Nektek,tudom,hogy baromi nehéz és idegesítő.
2016. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Köszi, Nektek is! Írok majd, ha megvan a labor, tavaszi szünetre tervezem, ne hiányozzon még többet.

Remélem, ahogy jön a tavasz, jobb lesz a helyzet!

Minden jót Nektek!

2016. márc. 17. 06:03
 8/46 anonim ***** válasza:
Szia. Sikerült elmenni a vérvételre? Hogy vagytok?
2016. ápr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést!

Megvolt a vérvétel, de még várni kell az eredményre bő egy hetet.

Több, mint 3 hete szedi a montelukastot, és nem tudom, attól-e, de aránylag jól van, persze kipp-kopp.

Orra azért dugulgat, köhécsel is időnként, tehát nem 100% os, de azért csak jól van. Éjszaka is szinte csendben alszik, jó hallani.

Te lánykád?

2016. ápr. 3. 13:21
 10/46 anonim ***** válasza:
Szia. Jó hallani,hogy jobban vagytok😃. Mi az amit szedtek? Még nem hallottam róla. Immunerősítő? 3hét az már tök jó,én is örülnék neki. Kiváncsi leszek az eredményetekre. Mi sajnos pont itthon vagyunk,hőemelkedése van a lányomnak. Mi gaszzron voltunk nem e valami ételallergiája van a lányomnak,de még 2hét múlva lesz eredmémy. Írsz majd mi az eredményetek? Minden jót kívánok Nektek.
2016. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!