Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te hol veszed a gyereked ruháit?

Te hol veszed a gyereked ruháit?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tesco, H&M, Scamp, használt ruhák facebook-os baba-mama csoportokban.
2016. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Faces csoportok

Es rengeteget kapunk kölcsön ill vannak ismerősök akiknek rengeteg az ajandekozni valo gyerekruhajuk.


Egyedul a cipők amiket nem megy beszerezni.mert a kinais v hasznaltak mind rosszak, a minőségik meg 10 e ft körüliek. Es egy szeonban pl most a minimum a 4 cipő(itthonra, bölcsibe, kintre vékonyabb, vastagabb)

2016. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tesco, H&M, C&A. A Next-ben is jók vannak, de nekem az màr drága :/
2016. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
H&M , Zara , Next
2016. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,jöhetnek még.Igazából azért tettem fel a kérdést,mert szeretem szépen öltöztetni a lányom,de nem drágán.Eddig H&m-ből vásároltam neki,szeretem ezeket a ruhákat,szépek és árban is jók,de már az oviban a gyerekek 80%-a ezekben van,így szeretnék váltani.
2016. ápr. 27. 14:19
 6/20 anonim ***** válasza:
F&F, H&M, néha C&A.
2016. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
F&F és H&M és van 1-2 ruhája a Kikk-ből. A többi használt.
2016. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tesco auchan, kik, ruhafalva( imádom, szuper rucik vannak ott) és babásbolt. Vagy börzék. Onnan is vettünk már uj ruhát:) cipőt eddig csak a deichann- bol vettünk.
2016. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Érdemes néha a Mamas&Papas honlapját is böngészni mert szoktak lenni nagyobb leárazások és akkor olyan árban vannak mint az F&F H&M ruhák. Különben irreálisan drága bolt szerintem de ha van nagyobb leárazás lehet jó cuccokat kifogni.
2016. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha olcsón szeretnél venni, akkor én a Pepcot, Kiket meg a Taccot ajánlom.
2016. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!