Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált apaként ne foglalkozzak...

Elvált apaként ne foglalkozzak azzal, hogy a gyerekeim mellett az elmúlt 2 hónapban 6 bébiszitter fordult már meg?

Figyelt kérdés
Egyről tudok, hogy azért "mondott fel", mert az anya nem biztosított alapvető dolgokat, mint a wc papír és étel a gyerekeknek.

2016. ápr. 27. 19:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod,hogy igazat mondott miért mondott fel?

Szerezz neki babysittert,vagy vigyázz te a gyerekre.Felügyeld jobban hogy meg-e van mindenük.

2016. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, azt még mindig nem mondtad meg, hogy ha nincs otthon wcpapír, akkor anyuka mibe törli... Gondolom ha friss a manikűr, akkor nem pusztakézzel.
2016. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz te a gyerekeidre és akkor nem lesz szükség bébiszitterre.
2016. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

"Sajnos én is ismerek ilyet, oda jár mindhárom gyerek oviba-bölcsibe ahová mi, az egyik dadus a bébiszitterük, és amikor a három csöppséggel mennek haza kézen fogva, mindig mondja, hogy mennek vásárolni, mert egy falat kaja sincs otthon, anyuka sokáig dolgozik, nem ér rá ilyesmire.

Csak akkor azt nem értem, minek szülni 2-3 gyereket, ha utána csak nyűg az anyának...."


Gondolom, ketten vállalták a három gyereket, aztán apuka lelépett...

2016. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%
Mellélőttél 14-es, apukája is van a 3 gyereknek, csak a karrier fontosabb nekik mint a 3 gyerek, a bébiszitter meg majd megoldja valahogy.......
2016. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

"anyuka sokáig dolgozik, nem ér rá ilyesmire."

Fúú a ribi! Hát merészel dolgozni, hogy legyen a kölyköknek mit enni? Én szégyellem magam. Gondolom azt a rettenetes sok gyerektartást amit apuka fizet (aki ugye jelen volt mindhárom gyerek elkészülésekor) mind-mind műkörömre költi. Megértem miért vagy így kibukva ezen.

2016. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Ja hogy nem váltak el. Akkor nem értem miért csak anyuka a szar-szemét, meg a főludas. Apuka nem tudja merre van a bolt?
2016. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
én is ismerek ilyet, én voltam a babysitter. :D fizetésem volt, viszont volt olyan, hogy csak sima sos tésztat ettek a gyerekek..mert anyuka elfelejtett bevásárolni, pénzt nem hagyott a házban...mikor kérdeztem mit esznej a gyerekek, akkor azt mondta fozzek ki tésztat és tegyek rá sot..szeretik. ha meg nem ez volt, akkor tészta vajjal fokhagymával...anyuka 5 emberre vett 20 dkg hust.
2016. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"Mellélőttél 14-es, apukája is van a 3 gyereknek, csak a karrier fontosabb nekik mint a 3 gyerek,"


Apja is van a gyereknek. Ha lemond a karrierről, akkor meg esetleges válásnál pénzéhes k. lesz, ugye, mert a saját a karrierjét beáldozta, és ezt igenis kompenzálni kéne, ha már valaki elköveti ezt a hibát, vagy így egyeznek meg a felek. Az apuka karrierje nem bántja a szemed? AZ sem, hogy ő soha nem megy a gyerekért?

2016. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
34%

Döbbenetes, hogy mennyi megkeseredett, férfigyűlölő nő van itt!

Amint írtam, fontosabb nekiK a karrier, vagyis mindkettejüknek.

Én is kétgyerekes, dolgozó nő vagyok, mégis van otthon WC papír és megfelelő étel is.

2016. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!