Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált apaként ne foglalkozzak...

Elvált apaként ne foglalkozzak azzal, hogy a gyerekeim mellett az elmúlt 2 hónapban 6 bébiszitter fordult már meg?

Figyelt kérdés
Egyről tudok, hogy azért "mondott fel", mert az anya nem biztosított alapvető dolgokat, mint a wc papír és étel a gyerekeknek.

2016. ápr. 27. 19:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem a WC papírt és kaját vitatja, hanem azt, hogy miért csak az anyja dolga foglalkozni a gyerekkel.

Szerencsére nekem normális férjem van, aki nem úgy gondolja, hogy valami tingli-tangli kamumunka mellett egyedül kell a háztartással és gyerekkel foglalkoznom.

2016. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld, nekem is normális férjem van, megosztozunk a háztartás és a gyerekek körüli teendőkön.


Ezzel együtt nem értem, miért nem lehet elhinni, hogy az apa aggódik, hogy a volt nejénél elhelyezett gyerekek esetleg nem megfelelően vannak ellátva?!?!?


Hárman is írtunk példát, hogy igenis léteznek olyan nők, akiket abszolút nem érdekel, mi van a gyerekeikkel, csak akkor lesznek oroszlán-anyák, ha a helyzet és az érdekük úgy kívánja...

2016. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem senki nem vitatja, hogy vannak ilyen nők, de ez ami a kérdésben le van írva, ez abszolút nevetséges válaszvadász kamu kategória. Te meg kedves 84-es valamit nagyon benéztél. Az első válaszodban még nyoma sincs a többesszámnak, csak anyuka van terítéken. Másrészt nem értem mi a gond azzal, hogy a bébiszitter feladata hozni-vinni a gyerekeket, meg néha bevásárolni. Ez tőlünk nyugatabbra teljesen megszokott, csak itthon ilyen rohadtul jóindulatú mindenki. Közbe meg ha anyuka esetleg nem dolgozik, hanem ő viszi a háztartást, meg foglalkozik a gyerekekkel, akkor mocskos ingyenélő szuka, hiszen xy két állás mellett is 8 gyereket nevel, úgy hogy apuka semmit nem csinál otthon, és így is 20 perc alatt kész a házimunka.
2016. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
De foglalkozz vele mindenképp! Kezdésnek menj el a tescoba és vegyél wc papírt, meg mindent, amit hiányolsz. Attól, hogy elváltál még a te gyerekeid és ugyanúgy a te kötelességed is.
2016. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Ez a mondta nagyon megragadott és igaz az én esetemben is:

"... léteznek olyan nők, akiket abszolút nem érdekel, mi van a gyerekeikkel, csak akkor lesznek oroszlán-anyák, ha a helyzet és az érdekük úgy kívánja..."


Aki nem ilyen anya, az nem érti ezt a mondatot, pedig vannak ilyenek sajnos, egy biztos. ;)


Nem volt megbízva azzal a bébiszitter, hogy szerezze be a szükséges dolgokat, hanem a lakásban szembesült ezzel több alkalommal.


Az okostojásoknak üzenem, hogy a kérdés nem kamu. Nem is értem őket.


Arra voltam kíváncsi, hogy én parázom e túl a dolgokat.

Ez miért nem hihető????

2016. ápr. 28. 17:31
 26/26 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező, én írtam az ominózus mondatot, és én sem értem, mi volt a problémája a többi hozzászólónak.


Ha jól gondolom, megteszel amit tudsz a gyerekeidért, de mivel elváltatok, a napi szintű jelenléted kb. lehetetlen.


Remélem azért megoldódik a helyzet, mert köztudott, hogy a gyerekeknek kiszámíthatóság, és relatív állandóság kell.

2016. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!