Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és terhes,...

17 éves vagyok és terhes, mitcsináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Lé írom a lényeget.

Párom 5 évvel idősebb

Mindig is ismertem, szeretem, szerelmes vagyok belé, elvileg ő is.

Anyja apja nincs, nekem van de nem számíthatok rájuk.

Nem tudnánk hova vinni a babát, ott hagytam a sulit, neki sincs, szegények vagyunk, én főleg! Nincs kire támaszkodni. Volt már börtönben, nevelő intézetben de egy rendes ember és tudom hogy számíthatok rá!

Ő mindenképp azt mondja tartsam meg nekem vannak kételyeim. Nem tudom mit csináljak. Ti még tartanatok?


2016. ápr. 27. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Rendes és számíthatsz rá. :) Csak két dolog hibádzik: hogy nem rendes, és pénze sincs. Ja, négy: tanulatlan vagy, és pénzed sincs.
2016. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
A szüleid egyáltalán tudnak a babáról? Mivel még nem vagy 18, így gondolom tudniuk kéne róla. És a kérdésedre válaszolva, nem, a te helyzetedben nem tartanám meg.
2016. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a helyzetben elvetetném.
2016. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartanám meg.
2016. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem tartanám meg.

1 nagyon fiatal vagy

2 mit tudnátok megadni a babának?

3 hova vinnèd lakni?

Èrtem èn hogy nagy a szerelem meg minden de nem tudnátok egy babát eltartani. Plussz mèg azis h kellenek kismama ruhák is ami nem olcsó. Egy újszülött babának meg nagyon sokmindent kell venni ès ahogy nő egyre többet. Kèsöbb meg nem mondhatod azt neki "ne haragudj kicsim de nem tudok most enni adni" na meg az apuka bármikor lelèphet mondván hogy ez nem az ő világa ès lelèp egy másik csajjal vagy tovább fog bűnözni. De ez caak a negativ oldala. A lènyeg hogy egy gyerek rengeteg lemondással jár

2016. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Soha még senkinek nem írtam ezt, de ilyen helyzetben irreális lenne a megtartás mellett kampányolni. Mondhatnám, hogy szüld meg és add örökbe, mert az olyan pro life, de nem mondom, még ha ez tényleg humánus megoldás is lenne. Hiszen ha te nem jársz iskolába (ezt nem is értem, hogy miért), és szegények vagytok, akkor nyilván dolgoznod kéne. Terhesen ugyan hová vesznek föl? Miből élnél terhesen? Szóval már önmagában a terhesség is problémás, de a gyereket meg pláne nem fogjátok tudni eltartani, és előre borítékolom, hogy rövid úton úgyis másnál fog kikötni, de tuti nem ti fogjátok nevelni.
2016. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
A szerelem múlandó, de a számlák jönnek ugyan úgy minden hónapban ...
2016. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Drága! Felőttek vagyunk a párommal 1 gyerekkel.

Költségeink:

1.Betegség? Min. 5.000 Ft(pl.: orrspray+ antibio+ probiotikum)...Sokszor beteg?...

2.Dévény-tornász(nem indult a mozgásfejlődés) Sokszor 4.000 Ft hetente...

3. Pelenka, tápszer...havi min. 15.000 Ft

+albérlet 30.000 Ft

+rezsi 60.000 Ft

+étel 50.000 Ft

+a ti igényeitek?

+ elromlott bojler 25.000 Ft

+ új porszívó 18.000 Ft

....8 hónap alatt.

Vállalnátok?

2016. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%
Tartsd meg,majd csak lesz valahogy. Egy pici angyalka,ne engedd bantani.
2016. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
#9 Igen, majd csak lesz valahogy. Végül is ha a híd alá kerülnek, akkor is lett valami..
2016. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!