Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik héttől kezdetek el...

Hányadik héttől kezdetek el vásárolni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 20 hetes,találtunk nagyon jó árban állványos kiskádat betéttel hőmérővel azt megvettük,de én korainak érzem hogy vásárolgassak,környezetemben meg mindenki azt mondogatja h minden hónapban vegyünk 1-1 pelenkát popsitorlöt pár ruhát,mit gondoltok erről?
2016. máj. 3. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 37. héttől vettem csak dolgokat, egyedül a babakocsi volt meg 1-2 héttel korábban
2016. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25.

De mi a dolgok 80% at" orokoltuk":)

2016. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amikor megtudtam hogy fiú azonnal berongyoltam egy áruházba pár fiús cuccért:-) mi is fokozatosan vettünk amúgy mindent, ha volt valami jó leárazás/akció nem hagytam ki csak azért mert még nem szülők meg két hét múlva. Meg nagyon sok mindent kaptunk is ajándékba nagyszülőktől tesoktól. De onnantól hogy tudtam fiú tutira, kb 16 hét onnantól vásárolgattunk.
2016. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ruhákat kiságyat babakocsit kapunk,1-2 új ruhácska kell orvoshoz menéshez,azért nem értem hogy minden nagyobb dolgot megkapunk öröklünk,és kisebb dolgokat még augusztusban ráérünk,anyösom még azzal nyaggat h minden hónapban vegyünk min 2 nagy csomagolású pelenkát
2016. máj. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!