Van ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom, 18-hetes kismama vagyok...

4-évig voltunk együtt, de szerelmes lett, kezdem feldolgozni, hogy nem is keres és nem is érdekli a gyereke.

Vannak olyan anyukák akik találtak párt babucival?

Tudom,hogy nagyon nehéz de nem szeretném,hogy apa nélkül nőjön fel.

Mik a tapasztalatok?


24/L



2016. máj. 4. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Magadnak keress párt,és ne a gyerekednek apát!

A többi meg jön magától.

2016. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze,az ismerettségi körömben mindenkinek lett aki akart.De ezzel majd ráérsz még foglalkozni idővel,most teremtsd meg a kettőtök kiegyensúlyozott kis életét.
2016. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze nyilván magamnak keresek egy olyan társat aki elfogad a gyerekemmel együtt, Ő az első.

Csak hallottam,hogy mennyire nehéz olyan embert találni aki elfogadja más gyerekét....

2016. máj. 4. 16:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb. minden harmadik ismerősöm elvált, majd újra férjhez ment/megnősült. Sokaknak közülük már volt gyereke. Te is biztosan találsz majd valakit.
2016. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sok olyan példát látok/láttam arra, hogy egyedülálló anyuka kisgyerekkel talált párt magának, a párja sajátjaként kezelte a kicsit is. :)
2016. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ismerek 2 ilyen példát is. Az egyik lány a nevelőapukáját tartja apjának, mert mióta az eszét tudja ő neveli és nagyon jóban vannak.

A másik családon belüli eset. Nagybátyám vett el egy kisbabával elhagyott nőt, a gyereket sajátjaként nevelte a közös gyerekekkel együtt, de nem vette a nevére. Ennek ellenére nekik nem volt túl jó a viszonyuk sajnos.

2016. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csupa jó tapasztalatom van. Több ismerősöm is így járt, egy darabig egyedül voltak, de ma már az igazival, aki ráadásul a gyeteküket is imádja, magáénak tekinti. Fel a fejjel! :)
2016. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de biztos fogsz találni. Apuka meg remélhetőleg keresni fogja a gyerekét, így neked csak párt kell találnod, mert a gyereknek van apja.
2016. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is 24vagyok. 4éves kapcsolatból van egy lányom ,akit terveztünk. 5hós terhes voltam amikor elhagyott minket ,az indok h nem tuaja mit akar. 2éves lessz a lányom és még nem látta (pedig születése elött még érdekelte). Fízetni fízet ,ami kb egy évbe tekat.

Sokakat zavart a lányom. A jelenlegi párom imádja.

N24

2016. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
telt*
2016. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!