Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2hete született meg a kislányo...

2hete született meg a kislányom és a Linett nevet kapta. A korházban ilyen névről még nem is nagyon hallottak! Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Ismertek Linetett?

2016. máj. 7. 07:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Igen,a Született feleségekből.:) Nekem nincs bajom vele,lehet becézni is.
2016. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek egy 5 éves kislányt.A hideg kiráz a névtől.De lehet csak ez a kislany miatt.
2016. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nagyon tetszik, de a párom nem akarta adni a lányunknak mert itt a városban egy bútorboltot hivnak így. Pedig szép név!
2016. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Én még csak olyan Linettet ismerek, aki nem született meg :) az egyik barátnőm imádja ezt a nevet, így a kislányának is ezt adja. Az én első reakcióm az volt, hogy legalább lehet Nettinek becézni. De mivel engem is így hívnak, Lini lesz..
2016. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem a született feleségekből jött az ötlet!:) Mar nagyon rég eldöntöttem ha lányom egyszer Linett lesz a neve,nem szokványos és szerintem nagyon cuki név
2016. máj. 7. 07:51
 6/25 A kérdező kommentje:
*ha lànyom lesz egszer Linett lesz a neve
2016. máj. 7. 07:53
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nagyon tetszik:) az egyik ismerosomet Ninettnek hivjak:D de a Linett is szep nev:)
2016. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
64%
Három hónapja szültem a szobatársam kislányát is így hívták szerintem nagyon szép név.
2016. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Szia.. Az én kislányom is Linett. :)

Imádom a nevét. Együtt választottuk a párommal mert mind2nknek ez tetszett a legjobban. Bár igaz, h kb 10böl 8an visszakérdeznek, h tessék!? Mond mégegyszer a nevét ?

Valóban nem szokványos név, mi pont olyat is szerettünk volna ami nem mindennapi, csajos, szép név. És természetesen felnöttként is remekül megállja a helyét. És igen, ez a név " nem sétál el mellettem minden alkalomkor az utcán" :)

Bár egyszer mikor a kicsim 6hos volt szembe jött velünk a kedvesem volt kollégája a 7 hós kislányával. És persze az elengedhetetlen név csere is megtörtént.. Nem hittem a fülemnek hiszen őt is Linettnek hívták:)) es majdnem egyidősek is voltak..

Tehát egy szó mint 100 nagyon szeretjük ezt a nevet!!

2016. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen nevű gyereket is ismerek....Nekem nem tetszik, de csunyanak se tartom.
2016. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!