Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is hiányzott a terhessé...

Nektek is hiányzott a terhesség szülés után?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen :).
2016. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt fura érzésem, pl. éreztem magzatmozgást is. Nekem mind testileg, mind lelkileg iszonyat volt a terhességem, a gyerekem viszont egy angyal, így maga a terhesség nem hiányzik. (2 hónapos)
2016. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én 3 hete szültem, de nagyon hiányzik, pedig az összes terhességi tünet kijött rajtam ( hányás,hányinger,gyomorégés.. stb)


olyan furcsa, hogy

-nincs hasam, pedig hatalmas voltam

-nem rugdossa szét senki a bordáim

-nem mocorog senki odabent!


természetesen imádom a mostani felállást is, hogy idekint van a kiséletem :))

2016. máj. 11. 16:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Fura volt, mert eltűnt a nagy hasam, meg a baba nem mocorgott bent.

De amúgy nem hiányzott, nekem mindenféle kellemetlen tünetem volt, úh örültem, h túl vagyok rajta és megszületett a lányom.

2016. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Pedig nem volt problémás terhességem egyszer sem, de jobb érzés volt, hogy már kinn van, és babusgathatom. És érdekes, de első perctől kezdve nem hiányoltam a nagy hasam, meg a magzatmozgást, amit előtte már hónapokkal megszokhattam. Valahogy egyből át tudtam szellemülni arra, hogy megszületett.
2016. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem hianyzik. 14 hetes a babocam, vajudas kozben az motivalt, hogy "mindjart vege, tobbet nem kell terhesnek lenned". En utaltam a terhessegben, hogy nem dolgoztam, nem edzettem, nem csinaltam szinte semmit, csak itthon voltam. Nehezen mozogtam es brutal mennyisegu viz volt rajtam mindenhol. Nem hianyzik, de kibirnam meg egyszer, ha ugy dontunk, hogy akarunk majd meg egyet :)
2016. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem nagyon nem :D

Mindkét terhességem végén már nagyon tele volt a hócipőm. Mivel gerincferdülésem van, nagyon nagyon fájt a hátam a végére. Én úúúúgy örültem, hogy végre alhatok hason, hogy a második gyerek születésekor már a szülőszobán mondtam a férjemnek, hogy ahogy kijött, én hasra akarok feküdni végre :D


Egyébként szó se róla, én nagyon szerettem, hogy ott voltak a pocimban, imádtam, ahogy rugdostak, jó volt várni őket, de jobban csípem őket így, hogy már kint vannak :)

2016. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem inkabb a pocakom hianyzott par napig, sirtam is miatta. De csak az elso gyereknel.

Nagyon gyors szulesem volt, hirtelen is jott, mire feleszmeltem volna mar meg is szuletett a fiam. Kulfoldon elunk es aznap haza is mehettunk a korhazbol. Este bizony elsirtam magam, hianyzott a pocak, olyan idegennek tunt a tudat, hogy mar anya vagyok, furcsa volt minden.

Mondjuk akkor eleg konnyen elsirtam magam lenyegtelenebb dolgok miatt is.

2016. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. Egy percig sem.
2016. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hiányzik😃 Imádtam a pocimat, soha olyan csinosnak nem éreztem magam. Most itt van a kislányom, ő szép helyettem is. Remélem a következő is ilyen "álomterhesség" lesz
2016. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!