Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki teherbe...

Van itt olyan aki teherbe esett, de közben épp nem volt bejelentett munkája? Nála hogy alakultak a továbbiak? Férj fizetése elég volt, család segítségével, esetleg volt esélye arra, hogy terhesen talált még munkát, vagy csak részmunkaidős állást?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak biztos anyagi hátérrel vállalnék babát....Esetleg, vagy csak....Ez kb. orosz rulett!
2016. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Anno december közepén küldtek el, szilveszterkor fogant a fiúnk. Eszünkbe sem jutott elveteni. Családi segítséggel ,vészeltük át' a terhességet, utána picit könnyebb volt. Viszont másodikat csak biztos munkahely mellett vállaltuk, ezért lesz közöttük 7 év.
2016. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Júniusban vesztettem el a munkàm. Júliusban jött össze a kistesó(több,mint 1 év utàn). Szeptembertől dolgoztam. Félúton elmondtam,még próbaidő alatt. Örültek az örömömnek,de sajnàltàk hogy nemsokàra elmegyek szülni. Végig dolgozni akartam,de tàppénzen voltam januàrtól... Ez van.

Nem könnyű,de ha màr ìgy alakult meg kell oldani.

2016. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bokros idején szültem, tgyás után jött a gyes azonnal... Kibírtuk.
2016. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bokros alatt nem volt gyed? :O (bocsi, nem emlékszem arra az időszakra és meglepett)
2016. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ám... csak gyes volt.
2016. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megszűnt a munkahelyem egyik percről a másikra (megszűnt a cég) mikor ezt megtudtam a következő menzeszem már nem jött meg. (tervezett gyerek volt csak a munkahely elvesztése nem volt tervezett) a párom nem keres rosszul így nem volt gond.
2016. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt munkám, mikor terhes lettem (tervezett baba, lombikoztunk). A férjem fizetése elég szerencsére.
2016. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk meglepetésbabánk lesz,de nem gondoltunk rá, hogy ne tartsuk meg, pedig amikor kiderült, hogy bizony útban van a kicsikénk, akkor derült ki, hogy a főnököm meghalt aznap. Szóval se táppénz,se semmi,majd szülés után kapom azt a 28500 vagy mennyi összeget,de nem aggódunk. Megpróbáljuk a legjobbat kihozni, na meg a nagyik is segítenek, szóval ebből a szempontból jók vagyunk. Nem így volt a nagykönyvünkben eltervezve, de majd lesz valahogy,szerencsére tudtunk annyit félretenni, hogy pindurkánknak meglegyen mindene. :)
2016. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KiaraPro ***** válasza:
Egy éve próbálkoztunk már, mikor munkahelyet akartam váltani. Természetesen azonnal összejött a baba ( valószínűleg mert megszűnt a munkahelyi stressz). Ezek után, hogy jeleztem, hogy terhes vagyok még a mekibe sem vettek fel. A férjem jól keres, így nincs gond :)
2016. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!