Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereked ismeri az "Egyszer...

Gyereked ismeri az "Egyszer volt hol nem volt az élet" mesét?

Figyelt kérdés

Nekünk 5 DVD van meg, amin 25 mese van. 3 éves fiam rá van kattanva, és azóta sokkal könnyebb a kézmosás, fogmosás, ilyesmi. Mert látja a mesében, hogy így mennek be a bacik a szervezetébe, és az rossz.

Olyan jól tanít ez a mese, pedig 70-80-as években készült.


Más gyereke is szereti és tanul belőle?



2016. máj. 13. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,látott néhány részt belőle,bár ő már idősebb.Azóta mondogatja,hogy a "katonáink" segítenek a gyógyulásban,ez megmaradt.Anno én is néztem,nagyon szerettem még a zenéjét is :)
2016. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Igen, de nem szereti :-(

De pár havonta próbálkozunk :-)

2016. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,szereti az összes "Egyszer volt..." sorozatot.
2016. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon szeretem azt a mesét. A kisfiam is nézett pár részt, neki a szalmonella maradt meg a legjobban (kék színű rossz bacik voltak, akiket legyőztek a jómanók). Szóval tojás feltörésnél után mindig kezet mos, mert tudja, hogy abban is szalmonellák "laknak".
2016. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismeri, úgy 4-5 évesen néztünk először, aztán 10 éves kora körül újra elővettük, és nagy élvezettel nézte. Nagyon jó szerintem is. :)
2016. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom imádja, a fiamnak annyira nem jön be, de nézi azért.
2016. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiam 6,5 éves. Kb. 1 éve kapott rá, nagyon szereti. Elég sokat járunk orvoshoz, mivel beteg gyereket nevelünk, és klasszul el tud beszélgetni a doktorokkal arról, mi történik benne.
2016. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi még középiskolában is néztük az életez bioszon :D ki ne hagyd a gyerek életéből persze ha megkedveli akkor ne hagyd ki :)

(gyerekem. Nincs még)

2016. máj. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!