Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Te is viszed a gyereked...

Te is viszed a gyereked természetgyógyászhoz? Elmenjek vele? ém még gyerek vagyok.

Figyelt kérdés
van értelme fizetni ilyenért annyi pénzt? szerintem hülyeség

2015. aug. 23. 08:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem. És nincs értelme fizetni.
2015. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
32%
Én igen. Sok hiteles, valóban gyógyítani tudó természetgyógyász van. Viszont még többen vannak a kuruzslók, megélhetési gyógyítók. Nehéz őket kiszűrni és megtalálni azokat az embereket akikre igazán rábízhatod magad.
2015. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszek a kuruzslókban.
2015. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
Gyerek vagy es maris van egy gyereked? Gratula
2015. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
apám vinne el.
2015. aug. 23. 09:45
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Biorezonanciával dolgozott a "doki" (egy fémdarabot nyomkodott az ujjadhoz, miközben a laptopját nézte), kikérdezett bajodról, tüneteidről, orvosi véleményekről és megmondta mi a bajod.

Pl adta a szőlőcukor bogyókat és mellé szedned kellett táplálékkiegészítőket, amikből tüneteid szerint híján voltál.

Ez alkalmanként 30 ezer volt. A fogyatékos unokaöcsémet vitték oda állandóan (hetente többször, ma havonta) és a doki meggyőzte, hogy minden az ő érdeme. Jobb a memóriája? Neki köszönhető, nem a ginkgo biloba cuccoknak, meg az agyserkentőknek, ugyan már...

Hányinger, ezzel lehet tönkretenni egy családot anyagilag. Jól aludnak esténként?

2015. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
A kedvencem a gyógyító biofény. Vesznek vért az ujjadból megmutatják hogy a vérsejtek hogy össze vannak állva, aztán itatnak két deci vizet(!!!) meg bevilágítanak az orrodba, és negyed óra múlva megint vesznek vért és jé már nincsenek össze állva a vérsejtek szal világíts az orrodba és nem lesz szívinfarktusod meg sztrókod. 80k-ért eladnak egy sima lámpát a nyuggereknek és veszik mint a cukrot. És a motyót egy sok dilpomás(lol) természetgyógyász árulja.
2015. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak hülyeség, hanem felelőtlenség. Sőt, bizonyos esetekben még kiskorú veszélyeztetése is, mivel kezelés helyett semmit nem kapsz.

Bizony, semmit, mivel az, ami egyetlen klinikai teszten sem tud jobb gyógyulási arányt felmutatni, mint a kezelést nem kapó kontrollcsoport, az nem gyógyászat, hanem sarlatánság.

Szégyen, hogy ezeket a csaló lehúzókat engedik szabadon garázdálkodni. Semmit nem gyógyítanak, cserébe viszont legombolnak nem kis pénzeket.

2015. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Majdnem dobtam egy hátast, amikor értelmiségi szüleimnél megláttam egy mágnesterápiás matracot, azt hittem több eszük van. Ezért annyira megvetendők ezek a természetgyógyászok, kihasználják a beteg emberek félelmét, ennél alávalóbb dolog nincs. Emlékszem, megboldogult nagymamám is vette az oxigenizált vizet, meg céklalevet, mindenféle csodapirulákat aranyáron, mert annyira félt szegény a ráktól. Persze hogy meghalt, ahol a hagyományos orvoslás nem segít, ott a kuruzslás sem. És az a tragédia hogy ezeket engedélyezik, ilyen pirulákat lehet venni, és legálisan vernek át hiszékeny beteg embereket a termékbemutatókon, hülyére keresik magukat, majd amikor lebuknak az adott termék használhatatlansága és az arról állított hazugságok miatt, akkor kapnak egy nevetséges büntetést. Virágzik a mindenféle tévés jósok biznisze, ahol ami aztán tényleg mindennek a teteje. Persze érthető miért, befizetik az adót, így békén vannak hagyva. Ha az ember bedől, az az ő hibája (áldozathibáztatás). Lekezelném az összes ilyen "szolgáltatót" természetes fa testápolóval.
2015. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%
A beteg emberekről illetve a hozzátartozóikról a legkönnyebb pénzt legombolni mert a gyógyulásért bármire hajlandóak, és ezt sok csaló kihasználja főleg hogy a törvények is támogatják az ilyen csalókat.
2015. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!