Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy 18 éves lány...

Tegyük fel, hogy 18 éves lány vagy, előtted áll az élet, és kiderül, hogy nem lehet gyereked. Mit tennél? Megváltoztatnál valamit a jövőképedben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 22:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudnék mit megváltoztatni, de örökbe nem fogadnék, mert hát csak nem az enyém lenne.
2010. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert 18 éves korom előtt sem akartam gyereket. Jobban izgatna hogy hátha olyan bajom van ami veszélyes rám. Lehet lepontozni. :) De aki akart annak bizony elég rossz lehet, de tapasztalatom szerintem azért ez sosem szabad elhinni 100%-ban, sok ember van akinek saját gyereke lesz miután évekig azt mondták nem lehet. Meg örökbe is lehet fogadni, aki szereti a gyerekeket, az mindegyiket szereti és legalább segíthet.
2010. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Igen, kiradíroznám azt a tervemet h gyereket szülök.:)
2010. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Én örülnék. Nem zavarna. Még több állatom lenne.
2010. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Sajnos ebbe bele kell törödni bár ne hidj minden esetben az orvosoknak! Nekem 16 évesen azt mondták hogy soha nem lehet gyerekem arra vártam pedig 13 éves korom óta ugy gondoltam ennél szebb dolog nem lehet egy nőnek! Nem is éreztem nőnek magam nem mertem pasizni emrt ugy éreztem nincs jogom senkihez ha ugysem szülhetek neki! Aztán megismerkedtem a párommal elmondtam neki az elején ő azt mondta ha igy van az se baj de mindig van remény! Az ő családjában gyakorik az ikrek igy mikor kiderült hogy terhes vagyok meg sem lepődtünk rajta h ikreink lesznek! Két kis lány már alig várom:):)
2010. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
22:34! Egyetértek!
2010. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
A második 22:34-essel :)
2010. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Kiborulnék, de mivel amúgy is akartam örökbe fogadni a sajátjaim mellé, így maradna ez a lehetőség.
2010. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
én semmit nem változtatnék meg, élném tovább ugyanúgy az életemet. az én jövőképemben egyébként sem szerepel komoly helyen a gyerek, úgy gondolom, hogy ha lesz, akkor lesz, ha nem, akkor nem. karriert szeretnék, rengeteget utazgatni, új embereket megismerni. ha kiderülne, hogy nem lehet és mondjuk 25 évesen úgy gondolnám, hogy el tudnék tartani mégegy embert magamon kívül, akkor örökbe fogadnék.
2010. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

Tesómnak is azt mondták, nem lehet gyereke. Rám pedig, hogy teljesen rendben van mindenem ezen a téren. Könnyebb terhessége volt, normál úton szülhetett. Én meg nehéz terhesség, nehéz szülés, császárral befejezve, és azóta több vetélés. Ennyit az orvosokról.


Ha nekem akkor azt mondták volna, akkor biztos utánajártam volna, hogy miért is. Ha megtaláltam volna az okot, akkor gyógymódot kerestem volna rá. És akkor az örökbefogadás is szóba jöhetett volna.

2010. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!