Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ahol szinte egyedül...

Anyukák! Ahol szinte egyedül vagytok a gyerekekkel, sok a stressz is, látszik az arcotokon is, azoktól kérdeznék?

Figyelt kérdés
Milyen arckrémeket használtok, sminkelitek-e magatokat és mivel (konkrét márka). Sosem kentem arcomra semmit, de az utóbbi időben durván elkezdett csúnyulni, öregedni a bőröm. Szep anyuka szeretnék maradni, segítsetek, mit vegyek! Itt DM van.
2016. máj. 13. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat érzékeny a bőröm, semmilyen krémet nem tudok rákenni, egyedül a shea vajat (Manna) bírom. Sminkelni szülés előtt sem nagyon szoktam, csak annyira, hogy tussal kihúzom a szemem, meg spirálozok (mind2 L'oreal).
2016. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kenem semmivel az arcomat, mert a bőröm nem viseli el a krémeket. Vagy zsaros, vagy pattanásos leszek tőlük.

Alapozót használok , Revlont, Iparfumeria-ról rendelem. Meg spirált és szemöldökceruzát.

2016. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én 38 leszek mindjárt, nagyon látszik az arcomo az éjszakázás :/

Én a nívea cellular anti age éjszakai krémre esküszöm.


Nappalra nem kenem, mert nagyon izzadós az arcom, csak spirált használok, vizállót.

Ha megyünk valahova ( nem játszótér/játszóház/kúszásmászás) akkor BB cream, egy kis szemhélypúder, spirál, szájfény.

2016. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos segít pár trükk, a sminkhez nem igazán értek (én korrektort használok csak a pattanásokra és a szemem alá, mert ott sötétebb a bőr, de ez 20 éves korom óta ilyen).


Ha igazán "szép" akarsz lenni, akkor boldognak kell lenned, mert akkor sugárzod magadból a szépséget, mindegy milyen éppen a bőröd. A sok stressz nem igazán kedvez ennek...


És a megfelelő mennyiségű alvás, na az kisimítja a bőrt, nekem konkrétan látszik este a különbség, ha délután ledőlök egy órára, vagy ha nem.

2016. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Három gyerek mellett egyedül nehezen fog menni. Boldog vagyok én, de kialvatlan, túlterhelt. Plusz genetikailag sem szerencsés, sovány, beesett, mostmár ráncosodó a bőröm.
2016. máj. 13. 15:02
 6/13 anonim ***** válasza:

én körülbelül 25 éves korom óta használok nagyon nagyon drága krémeket (olyan helyen dolgoztam, ahol ingyen jutottam hozzá olyan kozmetikumokhoz, amiknek tégelye 20.000-30.000 Ft). hát, mit mondjak, semmit nem látok az arcbőrömön, gyakorlatilag ugyanolyan aknés, és lassan ráncosodik e (ugyan csak egy gyerek van de én nagyon szorongós típus vagyok ráadásul évekig dohányoztam). Szerintem ha rám hallgatsz, teljesen mindegy mit kensz magadra. Inkább a bőrtípus számít, azt kellene megtudnod pontosan milyen a bőrtípusod, ebben egy kozmetikus segíthet, és arra vásárolni krémet, azon belül már teljesen mindegy milyen a márka, de én pl mint kiderült egy kozmetikustól évekig teljesen rossz típusút is használtam tiniként, mert pont hogy olyat használtam amitől még zsírosabb lett a bőröm. szóval szerintem kérdezz meg egy kozmetikust.

a másik a táplálkozás és a sok alvás: na ez a kettő ami viszont abszolút látszik a bőrömön: ha sokáig nem eszem olajos, zsíros dolgokat, sokkal szebb a dolgom, ha mogyorót eszem, már másnap tiszta pattanás vagyok. De ezek az ételek nem csak a pattanásokért felelősek, hanem öregítik a bőrt, ahogy a kevés alvás is...persze most mondhatom neked akárhány gyerek mellett hogy aludj többet, de az étkezésedre viszont nagyon oda figyelhetsz: kenyér helyett zabkása reggel, óránként 2 dl víz minimum, sok rost, gyümölcs és zöldség.

2016. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem a gyerek miatt, hanem a cikkeim es koltozkodes miatt vagyok full stressz. Nivea ejjeli arckremet hasznalok, sminkelem magam. A smink:Balea szinezett hidratalo,korrektor, szemceruza, szempillaspiral. Szemoldokom, hajam mindig rendben van, sajnos mar egy ideje festetni kell.:/


Szerintem a bőröregedés egyetlen ellenszere a sok sport. Ja es igyal nagyon sok vizet!


28 vagyok, a gyerek 3 honapos

2016. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a Nivea ránctalanítósok váltak be, szépen felszívódik, nem lesz zsíros. És mióta eljutok 1-2 havonta kozmetikushoz, azóta sokkal jobb. A Müllerben szoktam venni egyébként pakolásokat, van direkt ráncokra is, nagyon jók, párszáz Ft.
2016. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem sminkelek, csak spirált használok és szájfényt, a többit csak alkalomra.
2016. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár én csak 28 éves vagyok, de a kialvatlanság és a stressz már rajtam is látszik :( Krémeket még nem használok, de

Itthon is sminkelem magam, mert ha elmegyek a tükör előtt jobban érzem magam attól, hogy nem nézek ki olyan szarul mit ahogy érzem magam :)

Korrektort és Avonos púdert használok itthon (egy kicsit májfoltos lett a bőröm) + szemhéjtust, spirált.

Nekem egy új frizura is feldobta a napjaimat. Kicsit világosabb szín, kicsit merészebb forma :)

2016. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!