Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el gondolkozni...

Mikor kezdtetek el gondolkozni azon, hogy jöhetne a második kisbaba?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt az első kisgyereketek mikor elkezdetek azon gondolkozni, hogy jöhet a második?

Miért pont akkor?

Nem féltetek, hogy felborul az addigi jól megszokott, jól működő életetek?

Nem féltetek, hogy a terhesség nehezebb lesz? Mert hát ugye ott a nagy is..


Anyagilag nagyon-nagyon megéreztétek, hogy nehezebb 2-el?

Sok átalakításra volt szükség? (gondolok itt a gyerek/ek szobájára?

Nem féltetek attól, hogy az első gyermekedet nagyon hanyagolni fogod a pici miatt?


Köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 14. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most láttam, több kérdés is van. :)

Attól nem féltünk, hogy felborul az életünk, felborult előtte is, és nekünk ez bejött. A terhességtől nem féltem, a szüléstől igen, az első sem volt egyszerű és császárral végződött. Anyagilag nem volt probléma. A hely viszont az volt. A lqnyom szobája irtó pici volt, ahogy a hálónk is. Kizárt volt bármelyikbe még egy babát berakni. Ezért építkeznünk kellett, ami viszont kicsit megviselte az anyagi helyzetünket, ezért akkor jött a tesó, amikor egyenesbe jöttünk.

Féltem, hogy hanyagolni fpgom a hagyod, vagy a picit nem tudom majd annyira szeretni, mint őt. Mindekettő butaság volt.

2016. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt a kisfiunk,de még csak vágy volt,mert mindenféle szempontbòl várni kellett vártunk,most 5 éves nyáron születik az öcsi,ùgy gondolom ez ìgy tökéletes. Amùgy sem vagyok a kis korkülönbség hìve legalább szobatiszta legyen a nagyobb mire jön a kicsi. Szeretnénk majd 3.babát 2-2,5év mùlva természetesen előbb kiderül hogy bìrunk 2vel.
2016. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem 2 éves a fiam de még eszem ágában sincs kistesóra gondolni. Nekem még bőven ki kell heverni az elmúlt 2 évet (hasfájós, nagyon nehéz eset a kisfiam). De imádom, csak még nem tudnék másik babára gondolni..
2016. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11. vagyok, bocs, automata javítás, utolsó mondat. Elhagyagolom a nagyot, nem a hagyod.
2016. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ! Igen értettem 11-es.. Gondolom okos telo :)
2016. máj. 15. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!