Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermek elhelyezés. Mennyi az...

Gyermek elhelyezés. Mennyi az esélye az apának, hogy hozzá kerül?

Figyelt kérdés
Titkolt terhességem volt,miután megszültem a kisfiamat örökbe akartam adni viszont hamar meggondoltam magam (2nap) most jelenleg is velem van a pici. Az apa nem is látogatja (egyszer sem nézte meg) arra hivatkozva hogy lehet nem is az övé viszont most az apaságit megcsináltatjuk,de azt mondta ha kiderül,hogy az övé akkor elpereli tőllem.Van e esélye arra hivatkozva hogy örökbe akartam adni vagy hogy titkolt terhességem volt? Az apának van egy 1 szoba konyhás háza és az új barátnőjétől egy gyermeke.
2016. máj. 15. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Az anyatol csak olyan esetben veszik el a gyereket, ha veszelyezteti azt.

Alkoholista, drogos, nem beszamithato. Ne aggodj!

Tartasdijat kell majd fizetnie, es ha akarja lathatja a gyereket

2016. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Esélye van, ha harcol. De neked is van esélyed. Sok mindent vizsgál a bíróság, nem csak azt, hogy alkoholista, drogos vagy-e, ahogy az első írta. Férjemet és egy korábbi házasságból született testvérét is az apukájának ítélte a bíróság ezelőtt 30 és 25 éve. De keményen küzdött, bizonyította, hogy nála jobb helyük van a fiuknak. És ott sem volt túl nagy baj az anyukákkal tehát nem voltak drogosok, nem veszélyeztették a fiukat, hanem egyszerűen így látta jónak a bíróság. De a ti esetetekben neki sem áll jól a szénája. Igazából egyikőtök sem egy mintaszülő. Küzdj keményen a gyerekért! De én abban sem vagyok biztos, hogy komolyan gondolta,.hogy perelne. Szerintem csak a szája nagy. Meg ugye az is kérdés, hogy az új barátnő mit szólna egy új gyerekhez, mert ebbe azért neki is lesz beleszólása.
2016. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Azért akar perelni, hogy ne neki kelljen tartásdíjat fizetni.
2016. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem sok. KB 0.
2016. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

3!


Mert egy kB 25e nagysagrendu tartási az ugye lényegesen több, mint amit akkor kell egy gyerekre költeni, ha nála helyezik el. Te magadtól vagy ilyen okos?

2016. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy akkor örökbe akrtam adni de már semmi pénzért nem adnám oda.Az új barátnőjével össze is akar házasodni,mert azt mondta ha összeházasodnak akkor így neki ítéli a bíróság.A barátnője azt mondta hogy mehet hozzájuk a gyerek de csak akkor ha teljesen lemondok a gyermekemről hogy ő legyen a gyámja.De ÉN NEM hagyom gyermekem. A gyámügyesnek is szóltam a történtekről ezért ő is kiszokitt járni és azt mondta hogy a körülmény teljesen megfelelő a babának,a védőnő és a háziorvos is azt mondta hogy megfelelően fejlődik a baba a körülmények is rendben vannak.Nem tudom hogy az ő véleményük mennyire számít/számíthat a bíróságon.
2016. máj. 15. 13:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Számít az ő véleményük. Még az is számít, hogy apuka eddig le se xarta a gyereket. Mekkora amúgy a kicsi?
2016. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy teljes felülgyeletet nem ítél meg a bíróság az apának.

De ha nem pár hónapos, szoptatott csecsemőről van szó, akkor lehet esélye.

Annyiból kisebb, hogy eddig nálad volt a gyerek és komoly indok nélkül nem szívesen szakítják ki a megszokott környezetéből.


Mennyi idős amúgy?

2016. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6hetes lesz jövőhéten.
2016. máj. 15. 14:14
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
5re: anyád szép embert nevelt, gratulálok neki. Ha se tartásdíjat nem kell fizetnie és még családit is kap gyessel, akkor máris szép pénz folyik be. És nem gondolom, hogy annyira szeretetből akarja, mivel ez idáig magasról tett a gyerekre. Gondolkodni tanulj meg,ha nem megy egyedül, akkor menj vissza elsőbe.
2016. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!