Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki pár hónapos...

Van itt olyan aki pár hónapos kapcsolat után terhes lett és azóta is jól megvannak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
3 hónapja voltunk együtt, mikor megfogant a kislányunk, ennek már lassan 3 éve. Jól megvagyunk, boldogok vagyunk együtt, tervezzük már a kistestvért.
2016. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
4 honapja voltunk egyutt, amikor megfogank a lanyunk. Ennek mar tob, mint 4 eve. Most pedig kistesora varunk!:)
2016. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Három hónap után fogant a kisfiunk...immár 4ève.

Szeretjük egymást, szèp család vagyunk.

2016. máj. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És ti mikor kiderült egyből össze is költöztetek vagy hogy volt? Nehéz volt az elején nagyon?
2016. máj. 19. 07:34
 15/18 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


Akkor költöztünk össze amikor megszületett a kislànyunk, egyáltalán nem volt nehéz, olyan volt mintha mindig is együtt èltünk volna

2016. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve voltunk együtt akkor költöztünk össze mikor két csíkos lett a tesztem, 7 éve vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást. Egyik barátunk 3 hónapja volt együtt a barátnőjével mikor a csaj terhes lett,1 évesek voltak mikor a baba megszületett, 2,5 éve vannak együtt úgy tudjuk jól megvannak,bár azért a srác teljesen megváltozott és nem a legjobb irányba nagyon merev és mufurc lett.
2016. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Én 24, férjem 29 éves volt, mikor megismerkedtünk. 6 hónap után összeköltöztünk, és az 1 éves évfordulónk előtt egy nappal derült ki, hogy terhes vagyok. Nem terveztük még a babát, de az első sokk után nagyon örültünk. Addig is nagyon jól kijöttünk, szerelmesek voltunk, így is - úgy is összeházasodtunk volna max 1 év múlva. Azóta eltelt már 7 év, van már kistesó is:)Továbbra is nagyon boldogok és szerelmesek vagyunk, a gyerekeket pedig imádjuk:) Nem is alakulhatott volna jobban!
2016. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
66%
4nap után. Ennek már 3om gyönyörű éve. És jön a következő gyerkőc.
2016. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!