Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szokták mondani, hogy...

Miért szokták mondani, hogy anyatejes babát nem lehet túletetni, de tápszerest igen?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam már itt, hogy had cicizzen amennyit akar, úgyis kibukja a felesleget. A tápszeres nem talán nem bukja ki?? Ha anyatejes baba sokat hízik, akkor mindenki azt mondja nem baj, etesd igény szeirnt. Bezzeg a tápszeresre egyből csúnyán néznek, hogy túletetik. A tápszerest éheztetni kéne? Nem adni neki, ha kér? Vagy elvenni tőle, mikor még éhes? Nem értem miért csak az anyatejes babának jár az, hogy annyit egyen, amennyi jól esik neki.
2016. máj. 19. 21:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, valószínűleg úgy értette, nekem nem esett le :)
2016. máj. 20. 09:09
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Tápszeres a babám az első perctől, egy fenét fúj a tápszer...az istennek nem lehet ráimádkozni egy deka súlyfelesleget. Egy darab hurkája nincs, csupa izom az egész gyerek, pedig hát a tápszert korlátlan mennyiségben állítom elő, annyit, eszik belőle, amennyit akar, mindig egyforma az állaga, nincs olyan, h most kicsit vizesebb, stb.

Micsoda buta előítélet, h a tápszertől puha hurkái lesznek, bezzeg a szent anyatejtől kemény izmai...édes istenem, mennyi IQ kell egy ilyet megfogalmazni...


Szerintem azt a babát lehet túletetni, amelyik hajlamos erre, függetlenül attól, h mit kap enni. Van olyan baba, aki hányásig eszi magát, meg van olyan, mint pl. az enyém, aki ha eldöntötte, h nem kell több, akkor egyszerűen nem tudom tovább etetni, mert nem engedi.

2016. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ma 11:02

Egyetértek.. Az én babám is tápszeres és egyáltalán nem kövér. Unokaöcsém anyatejes volt és olyan hurkás volt mint egy kis michelin baba...

de nagyon utálom, mikor azt mondjék, hogy vigyázzak mennyit adok neki enni, mert a tápszeres babaát túl lehet etetni, az anyatejeset nem... ez akkora hülyeség szerintem.

2016. máj. 20. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!