Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megfelelő gyermekruha és...

Megfelelő gyermekruha és játék választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem nagy probléma, de gondoltam leírom hátha valakinek van valami jó ötlete. Nagyon figyelek arra, hogy a kisfiam megfelelő minőségű ruhát kapjon és itt nem a márkára gondolok, hanem hogy biopamut de legalábbis 100% pamut legyen a korához illő mintával. És a víz kiver a miniontól (bocsánat ha nem jól írtam)és társaitól. Nem konkrétan a mintával van a bajom, hanem a mai mesékkel, amik semmilyen értéket nem képviselnek. Viszont meglehetősen kevés szülő foglalkozik ilyennel és az oviban ezt látja így evidens, hogy ő is szeretne. Nem vagyok kőszívű szoktam engedni, de akkor is jó lenne ha valahogy meg tudnám vele értetni, hogy miért nem szeretném ha az össze ruhája rikítana az ilyen "csodálatos" mesefiguráktól. Amit itt leírtam ő még nem érti meg teljes valójában, de azt sem akarom, hogy fájjon a szíve. Szóval ha valaki hozzám hasonlóan látja (remélem legalább 1-2) ember lesz Adna ötleteket. Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült és remélem nem lett bántó

2016. máj. 20. 06:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szép a kastély. Tervezünk már egy ideje Bécsbe menni, majd rászánunk a vásárlásra is egy napot :) Köszönöm a tippet. Gyermekbarát szállásban esetleg tudnál segíteni? Persze előtte úgyis utánanézek és megtervezem, de ajánlás útján könnyebb megfelelőt választani
2016. máj. 20. 12:15
 12/13 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén, nekem nem szempont a gyermekbarát- nagy marketingnek tartom az esetek 90 %-ában.


Ha 1-2 napra mentek, akkor a külvárosban, vagy kötött közlekedéssel még elérhető közeli településen egy panzió is nagyon jó tud lenni reggelivel.


Mi csak aludni térünk be jóformán, meg tisztálkodni. Ehhez nem kell bababarátnak meg gyerekközpontúnak lenni. Ha vásárolni és városnézésre megyünk akárhová, akkor nem érdekelnek a wellness szolgáltatások.

Az pedig számomra elképzelhetetlen, hogy a kisfiammal elmegyek valahová, majd a szállodában lepasszolom az animátornak, hogy foglalja el, amíg én hempergek a masszázsmedencében egyedül egy koktéllal- tudom, van aki számára ez a pihenés, utazás, én nem ilyen vagyok.


Utazóágyra és hasonlókra nincs szükségünk, az pedig nekem nem ér meg 2-3-szoros árat, hogy fennhangon hirdetik, hogy gyerekbarát, mert van féladagos menü meg kisebb méretű ágy :)- az enyém a normál felnőtt ágyon is elalszik és többet eszik, mint én :)

2016. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk voltak vanak mesehősös polok,toltarto,hátizsák de ez inkább miniegér.elsás ruhák drágák ,igy azt nem vetem mesét nem láta.minyon mániában sem vetünk részt .legtöbb ruhája a lidl,tesco ,vanak ott aranyos jó minöségü ruhák vanak.
2016. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!