Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párommal nem jutunk dűlőre a...

Párommal nem jutunk dűlőre a nevekben? Melyikre szavaznátok? Brunella, Gyopár, Minerva, Jáde, Szolanzs, Polda, Reményke, Rominett

Figyelt kérdés
Vagy esetleg más ötlet kislány névre? Major vezetéknévhez.
2016. máj. 20. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
Nekem is a Rominett és a Minerva tetszik, ha választani kell. A vezetéknévzhez jobban passzol a második, de az első kellemesebb, kevesbé durva hangzású. Mindkettő aranyosan becézhető. Ha Rominett lesz adjatok hozzá második keresztnevet.
2016. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
95%
Bagoly mondja verébnek kérdező.Egyébként ha nagyon muszáj akkor Minerva.
2016. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
97%
Hát az ízlésficam szerintem nálad kezdődik, kérdező.. szegény gyereknek ilyen nevekkel akarjátok megkeseríteni az életét.. Az nem baj,hogy végig csúfolni fogják, meg majd sírva megy haza, de legalább különleges neve van, vagy inkább különlegesen ronda.
2016. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
92%

Hát arról inkább ne vitatkozzunk, ki az ízlésficamos...

De hogy a gyereked hogy fogja majd várni a 18. születésnapját, hogy megváltoztassa... Mert már unni fogja, hogy minden bemutatkozásnál 3x fogja elismételni, és még akkor is csak sajnálkozó reakciót fog kapni...

De hajrá!

2016. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
A hanna zoé fanni korszakban nem lesznek am olyan furák ezek a nevek. Tíz évvel ezelőtt az öcsém osztálya tele volt cintiával és fruzsival.
2016. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy akkor sokkal inkább csúfolnák ha Irén lenne meg Magdolna. Igazi lepcses, ütni való öregasszony nevek. Már elnézést.
2016. máj. 20. 14:02
 47/82 anonim ***** válasza:

Nekem más stílusú nevek tetszenek ez tény. Egy név van az általad felsoeoltak között ami tetszink.


Ez a Gyopàr. Ismerek gyermekkorom óta egy lányt (már nőt) akit így hívnak. Öt Gyopinak beceztuk úgy is tetszik. Az egy félelmem ezzel a névvel, hogy csufolnak.


Gyopàr barátnőm nővére Szolongò, (erdelyiek, azt nem tudom anyakonyvezheto e) nem tudom ez tetszik e de stílusra hasonlónak tűnik, mint az általatok választott nevek.

2016. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
95%
Ez most vicc ugye?
2016. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
100%
Na, a Glória tök jó! Szóval így kibővíteném a listámat, Minerva vagy Glória. :)
2016. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez nagyon jó :D nem tudtam sajnos végigolvasni az összes választ, mert ahol a kérdező "leízlésficamosozza" a válaszolókat olyan röhögőgörcsöt kaptam, hogy még a könnyem is folyik.

Ezeket a neveket hogyan választottátok ki?

2016. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!