Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párommal nem jutunk dűlőre a...

Párommal nem jutunk dűlőre a nevekben? Melyikre szavaznátok? Brunella, Gyopár, Minerva, Jáde, Szolanzs, Polda, Reményke, Rominett

Figyelt kérdés
Vagy esetleg más ötlet kislány névre? Major vezetéknévhez.
2016. máj. 20. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
61%
XD
2016. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
89%

Minerva, Jáde és a Polda tetszik nekem ezek közül.


Tényleg érdekes nevek, de ha neked ezek tetszenek, akkor adj ilyen nevet. Nem vagyok biztos abban, hogy olyan gáznak fognak ezek számítani. A mostanában divatos nevek kb ilyen hangzásúak mind, nem rosszabbak ezek se.


Egyébként csak érdekességnek. Nekem gyerekkoromban a szüleim az elég kommersz vezetéknév mellé valami nagyon különlegeset akartak adni. Soha nem ismertem mást se oviban, se suliban ilyen névvel, viszont állandóan piszkálódtak a nevemmel, sokan nem bírták megjegyezni, mindig más hasonló hangzású néven hívtak, illetve rímel rá a női nemi szerv latin neve és ezt is hallgattam eleget. Egyébként Regina vagyok. Ma már elég gyakori, senki nem kapja fel rá a fejét, eltelt azóta 30 év.

2016. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:

Kármen esetleg? Nem gyakori nem is öreges de mégis könnyen érthető, nem extrém ronda, ezzel talán nem fog úgy járni szegény gyerek mint az utolsó válaszoló.


Azért Kérdező gondolkodj el azon amit az utolsó válaszoló írt, hogy hogy csúfolták az (akkoriban) különleges nevével egész gyerekkorában. Ezt szeretnéd a gyerekednek? Mert a felsorolt nevek közül van nem egy amivel így járna.

2016. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
Ezek közül kizárólag a Glória tetszik, ha muszáj voksolni másikra is, akkor a Minerva. Bár számíthat egy pár Harry Potteres viccre, ott a házvezető tanár volt Minerva Mcgalagony.
2016. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltekintünk a különlegességüktől vagy a tetszéstől, akkor is ezek közül a legtöbb nem passzol a vezetéknévhez.


Az egyedüli ami nagyjából elmegy az a Minerva. De egyébként az még nekem tetszik is. A többivel vagy összefolyik vagy nagyon nehéz kimondani.

2016. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
97%

Hát kedves kérdező...én pont hozzád hasonlóan gondolkodó szülőpár gyereke voltam...Huszonpár évesen hónapokig ügyintéztem azért, hogy megváltoztassam az egyedileg engedélyeztetett keresztnevemet, mert halálosan elegem volt abból, hogy kórusban röhögött rajtam mindenki, akinek csak bemutatkoztam. És NEM, nem írom le mi volt az, mert azóta is boldog vagyok, hogy sikerült megszabadulnom a névtől. Még az anyakönyvi hivatalban is annyira együttéreztek velem, hogy soron kívül, 3 perc alatt átvezették a névváltozási okiratban foglaltakat.

Ha rám hallgatsz olyan nevet adsz a lányodnak, amilyet akarsz, de néha emlékezz majd arra, amit most leírtam.

2016. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
80%
Brutál ronda, vállalhatatlan nevek! Ne toljatok már ki ennyire azzal a kislánnyal? Ha tudná, milyen nevet szándékoztok adni neki, ki sem akarna bújni! Szerencsétlen!
2016. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
71%
Brunella,Jáde,Polda,meg Szolanzs?!Ilyenekbe nem juttok dűlőre?Egyikőtök se 100-as,az tuti.Dobjátok kalapba/üvegbe,és húzzatok!
2016. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem akarod, hogy ugyanolyan nevű gyerek legyen az iskolában stb, akkor hívd Katinkának :D Én még sohasem találkoztam másik Katinkával és nem hívnak Katának stb, mert utálom, ha becézik. Ez a név pedig nem is hangzik (szerintem) olyan bugyután.
2016. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
Na mi mellett döntöttetek?
2016. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!