Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 2 héttel még...

Szülés után 2 héttel még várható fogyás, visszarendeződés?

Figyelt kérdés
Vagy ami van, az már csak diétával fog lemenni?

2016. máj. 22. 14:50
 1/8 Snorri ***** válasza:
100%
9 hónap a várandósság, 9 hónap a visszaalakulás. Nem megy egyik napról a másikra. Sajnos a média erre rátesz egy-két lapáttal, sőt sok-sok lapáttal. Türelem. Persze besegíthetsz ésszerű étkezéssel. Attól is függ, hogy mennyi ment fel. A 10 kg nyilván hamarabb lemegy, mint a 30, de a végleges visszaalakulás, az csak később jön.
2016. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első írja. 2 héttel a szülés után még rajtam volt vagy 10 kiló. Mire a lányom 8-9 hónapos lett, már teljesen a régi voltam, minden lement, a hasam visszahúzódott teljesen. 2 hét nagyon kevés, ennyi idő alatt a szervezeted messze nem regenerálódik.
2016. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9 hónap kell a visszarendeződéshez
2016. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

14kg jött fel, 5 maradt még vissza (normál súlyról kezdtem).

2016. máj. 22. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

2 hét alatt még nem rendeződsz vissza. Fél év minimum.

Ha szoptatsz, akkor az is fogyaszthat folyamatosan.

2016. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És nem csak a kilók. A csípő is.

Én az első szülésem után pár hónappal az összes nadrágomat kidobtam/elajándékoztam, mondván hogy a csípőm kiszélesedett, és úgysem megy vissza.

Aztán tényleg kb. 9 hónap múlva leestek az új nadrágok, amiket vettem.

A második és harmadik szülésem után már tudtam, hogy csak várni kell, az átmeneti időre persze kellett néhány ruhadarab, de utána már azokat ajándékoztam el, és a régieket meg újra hordtam. :)

2016. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hete szültem. 90 kg volt vége, 79 kg-al kezdtem a terhességet és most vagyok 71 kg.


Igaz nálam annyiban más hogy a kisfiam 4500 grammal született, nagyon sok volt a magzatvíz és a méhlepény is nagy volt.


Még szeretnék ha menne le a súlyomból és már nagyon szeretnék tornázni, hogy feszesítsem a löttyedt hasamat :)


Szerintem még fog lemenni rólad, diéta nélkül. Nyugi.

2016. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A nadrágjaim mind rám jöttek, nekem a csípőm nem változott vagy már visszaváltozott. 4kg van rajtam most, de gondolom ebben a mellek és a visszamaradt zsír stb.van, a hasamon látom még. Most hétvégén leszünk 6 hetesek:-)
2016. jún. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!