Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Decemberre mekkora súlycsökken...

Decemberre mekkora súlycsökkenés várható? Több lent

Figyelt kérdés
Hatalmas súlyfeleslegem van és 3 hete elkezdtem diétázni. 98 kg voltam most vagyok 95. Minimális szénhidrátot eszem és mozgok minden nap fél-1 órát. Vagy biciklizek vagy tornázok/erősítek. Ha csinálom rendesen,decemberre mennyit tudnék még fogyni? Előre is köszönöm.

2015. júl. 15. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha így folytatod 10-12 kg-t !
2015. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha heti max. egy kilót lefaragsz magadról(ami lehet fél kiló is majd vagy semmi), akkor ~20 kg sikerülhet. De megtartani is legalább ilyen nehéz, én mindig ott szúrom el.
2015. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, mert a 3 kiló még túl kicsi ahhoz, hogy a napi normál ingadozás meg a vízből fogyás ne okozzon benne nagy hibát. Érted, lehet az 2 kiló, vagy akár 4 is :) Ha tényleg 3 kilót fogytál 3 hét alatt, akkor december 1-ig ebben a tempóban fogyhatsz még 19 kilót. Ez egyébként tényleg lehetséges, én február eleje óta 5,5 hónap alatt 26 kilót fogytam eddig 120-ról.


Hajrá amúgy :)

2015. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon elszánt vagyok most,és ami még jobb sokkal jobban érzem magam a bőrömben diéta alatt,mert tudom hogy teszek az egészségemért:)

Köszönöm mindenkinek,és nektek is sok sikert!:)

2015. júl. 16. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!