Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cukor és liszt elhagyásával...

Cukor és liszt elhagyásával mennyi fogyás várható?

Figyelt kérdés
Ha a cukrot,csokit lisztes dolgokat elhagyom és mellette tornázok mennyit fogyhatok mennyi idő alatt?Sajnos nagyon hízékony vagyok és nehéz fogyni.20 kg szeretnék leadni.
2015. dec. 28. 12:22
 1/6 anonim válasza:
Attol függ mennyi tulsuly van rajtad,mert ha sok,akkor akár 3 hónap alatt is letudod adni.
2015. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
szia, en is elhagytam a cukrot, lisztet, és semmit nem fogytam..
2015. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
162 cm és 84 kg vagyok.Terhesség alatt kúsztak fel a kilók most ezt szeretném ledolgozni diétával és mozgással!Van aki így fogyott le??
2015. dec. 28. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

ÉS soha többé nem fogsz ilyeneket fogyasztani? Mert ha nem, akkor ne is zárd ki.


Azt meg, hogy ki mennyit, milyen idő alatt fogy, teljesen egyedi dolog, nem lehet tippelni. Nem fogsz csak attól fogyni, hogy valamit elhagysz, hisz lehet mással többet viszel be, szóval még hízhatsz is.

2015. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
rengeteget fogyhatsz. Plussz próbáld ki azt hogy lényegében több folyadékot, illetve pépszerűt (pl gyömölcs) viszel be mint szilárd táplálékot. Hatalmas.
2015. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek elhagyásával én se fogytam, s amit ajánlottak, a gyümölcs speciel nekem inkább csak plusz kalória, ráadásul cukorból, nem laktat, inkább sokkal éhesebb leszek tőle. Sokan így vagyunk vele, persze van, akinek bejön.

Nekem speciel az erőteljes szénhidrátcsökkentés vált be, amit a cukor és az összes gabona és keményítődús cucc elhagyása segít, de azért még rá kellett tennem egy lapáttal, később pedig többel. Sokunknak jólesik és bejön ez az irány, persze nem mindenkinek. A mozgás pedig igencsak ajánlatos, igazából kell és kész.

2015. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!