Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez hatásos diétának? Várható...

Ez hatásos diétának? Várható így a fogyás?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mi lenne ha csak gyümölcs levest ennek egész nap, kivéve reggel mert akkor valami tojásból készült ételt fogyasztanék a fehérje pótlás miatt, meg néha egy-egy nyers gyümölcsöt, ha egy tál leves sok lenne, így lenne még a napi ötszöri étkezés. Ennek lehet jó eredménye?

2015. júl. 26. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
*így lenne meg
2015. júl. 26. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor reggel minimum 10 darab nem apró tojást beviszel, ugye? Vagy Te azok közé tartozol, akik szerint kevés fehérjére van szükség? Persze van pár tényező, ami meghatározza a fehérjeigényt, a 10 az csak egy szolid becslés, nekem arrafelé lehet a minimum, ha nem mozgok, s az én étrendem vigyáz az izmokra, nem kell sok fehérje, sőt, hátrányos.


Nem hiszem, hogy sokaknak passzol a cukorral fogyás. Ráadásul tápanyag szempontból sem szerencsés a dolog.

2015. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon hülye ötlet.
2015. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hanga123 válasza:
Veszélyes lehet. Az előttem írónak van igaza. Sport nélkül lassabb. De ez nem kizárt így sem, de nem egészséges.
2015. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!