Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok szülés után, hogy...

Nálatok szülés után, hogy működik a szex?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem ez a megfelelo kategoria,de ha a szexualitashoz irom,minden letezo 15-17eves betamad,akiknek fogalmuk sincs rola!

Szoval helyzet a kovetkező... Nagyon nagyon kimondhatatlanul szeretek szexelni a ferjemmel,de miota tul vagyok az elso szulesemen,egyszeruen nem izgulok fel! Egyaltalan nem nedvesedek be,csak miutan mar javaban toljuk a dolgot,pedig elvezem! Szulesnel tortenhetett esetleg valami ami ezt gatolja? Most a masodik babankat varjuk,de kicsit tartok tole,hogy mi lesz utana! Lehet nem csak a nedvesedes fog elmaradni hanem a szex iranti vagy is?

Nalatok minden rendben van ilyen teren?

Olyanok valaszat varom akik legalabb egy szulesen mar tul vannak!

Es kerlek normalis kommenteket,mert tenyleg elkeserit a helyzet!


2016. máj. 26. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a baba blokkol le a pocakodban? Nekem terhesen nem ment a dolog. Utána kellett idő, hogy agyban is ott legyek. Szerintem inkább ilyen téren lehet gond.
2016. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak a fontos infok maradtak le :-)

Mekkora a gyerek,mennyi idős terhes vagy, mikor szexeltetek először szülés utàn, van e érdemleges előjàték, időtök van e rà vagy "gyorsan" amìg alszik a gyerek, nyugodt anyuka lett e belőled???


Ezek nélkül:

Amìg nem àll vissza a hormonhàztartàsod,addig előfordulhat hüvelyszàrazsàg, amit fent tarthat az is ha aggódsz,hogy felkel a gyerek vagy maga a szextől való félelem( fàjni fog,kitàgultàl,megvàltozott a tested stb).

Ez normàlis lehet akàr 1-2 évig is,de érdemes nőgyógyàsszal konzultàlni, elkerülve a sérüléseket.

Terhesség alatt meg minden lehet és mindennek az ellenkezője is :-)


Nàlam most a màsodik baba utàn pont az ellenkezője van. Csak gondolok a szexre és màr olyan mint aki bepisilt. Ez sem jó,de majd elmúlik,ha màr nem szoptatok, "visszakapom" a normàl beàllìtàst. :-)

2016. máj. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én néha nem is élvezem pedig vágyom rá de van mikor nem is vágyom rá. Fáradt vagyok estére, volt mikor pont felkelt a fiunk és azóta ettől tartok pedig nagyon ritka amikor felkel éjszaka. Eleinte a gátsebem miatt volt kellemetlen, neha most is főleg mivel nem csúszok. 8 hónapja szültem.
2016. máj. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak nedvesedési gondok,de egy tubus síkosító megoldotta.Ennél nagyobb bajunk soha ne legyen,én azt mondom.
2016. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én túl vagyok egy szülésen, de nem vagyok terhes. Nálunk ugyanolyan volt a szex a 6. hét után, mint terhesség alatt vagy előtte (minden oké, élvezzük). Szerintem a terhességed az oka az egésznek, abban vannak rosszabb-jobb időszakok nedvesedés szempontból.


Sőt, itt emberek rendszeresen írják, hogy egyáltalán nem voltak együtt a férjükkel terhesen, mert zavarta őket a magzat tudata és amúgy sem kívánták. Lehet, hogy veled is ez van.

2016. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után a nedvesedés nem ment, pedig kívántam! A síkosító segített :). Aztán 7 hónappal a szülés után megjött, és utána nem volt szükség a síkosítóra. Most 2 éves a gyerek, 21 hetes vagyok a másodikkal és nálunk már most újra előkerült a gél, mivel csak félig-meddig sikerül a "nedvesedés" :)
2016. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16honapos a kislanyunk.szules utan mi nem 6,hanem 7hetet vartunk. Jobbnak ereztem plussz egy hetet rahuzni! Nem fajt az "elso" alkalom,elveztem is,mintha nem is szultem volna,ugyan olyan volt! Es nem most nem nedvesedek,hogy babat varok,hanem miota az elsot megszultem,azota nem! Jelenleg 6hetes vagyok,szoval meg nagyon az elejen jarunk! Attol nem tartok,hogy felkel a lanyunk es megtavar benne,mert pont az ellenkezoje! Ha nem alszik,akkor is mindig elalszik amint a fejunkben megfordul a szex gondolata! Viszont nem egyszer mondta mar a ferjem amikor mondjuk en kezdemenyeztem,mert en akartam a szexet es megsem nedvesedtem be,hogy most akkor megse akarom? Pedig dehogynem! En allandoan akarom! Es figyelmes is,jol is csinalja! Elojatekra viszont ritkan szanunk idot,de nem az idohiany miatt,hanem mind a kette ilyen egybol bele a kozepebe tipusok vagyunk! De annyira zavaro,hogy mikor en akarom az egeszet,kivanom is,miert nem nedvesedek be?! Es ilyenkor jon a sikosito,vagy a nyál.amikor mar benne vagyunk a dologba elkezdek nedvesedni boven,de miert csak akkor?!
2016. máj. 26. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi szülés utàn 2 hónapot vàrtunk, mert nekem nagyon nehezen jött helyre a gàtsebem (szülés utàn kétszer is még kellett műteni). Négy hónapja szültem és még most is érzékeny az a terület, fàj a szex elején, de egy kis síkosító mindent megold.

Nekem az jelenti a legnehezebb gondot, hogy anya üzemmódból àtkapcsokljak feleség üzemmódba. Kell egy kis idő mire ràhangolódok a dologra.

2016. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azóta nem nedvesedek, amióta megszültem az elsőt, síkosító kell, de végül is ez is az előjáték része lett nálunk, nem olyan nagy kaland.

Teljesen mindegy, hol vagyunk (esetleg elutaztunk kettesben), vagy otthon, vagy akár én kezdeményezek, akkor sem, mi megszoktuk ezt, szerencsére van megoldás. Talán csak a spontán nap közbeni alkalmak nem annyira könnyen mennek így, de azokból amúgy sincs olyan sok azért.

Nekem a szoptatás időszaka alatt végig blokkolva volt a libidóm, ennek ellenére mindig együtt voltunk, néha kedvet kaptam hozzá közben, máskor meg a férjem kedvéért csináltam, nekem ez nem okoz gondot. (Kb a 10 év alatt 3x volt, hogy kvázi elaludtam közben, vagy az előjáték alatt, de ezt olyankor ő is észlelte, és inkább rám húzta a takarót.)

Szerintem fontos, hogy amennyire a helyzet engedi, megosszuk a párunkkal az érzéseinket/gondolatainkat/vágyainkat szexuális téren, és akkor még a nehezebb időszakok is könnyebben mennek.

2016. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!