Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság a gyerekek hány...

Manapság a gyerekek hány százaléka születik házasságba?

Figyelt kérdés
Mennyi lehet az arány? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2016. máj. 28. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon valamivel több mint a fele.
2016. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hivatalos statisztikát nem tudok, de a kedvedért számba vettem, hogy a környezetemben lévő kisbabások hány százaléka házas. 100% az arány (19 kisgyerekes párt ismerek és abból mind házas). szóval szerintem ha már valaki el jut a gyerekvállalásig, általában a házasságig is, max válás a vége...én szerintem országosan kb. 80% lehet az arány
2016. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs hivatalos statisztikám,én is csak a környezetemre tudok hagyatkozni(magunkat is beleértve).Ha 10 családot veszek alapul,akkor az arány:7:3 a házasságban élők javára.És ez szeptemberben javulni fog,mert az egyik párnak akkora van kitűzve az esküvőjük időpontja.Vagyis 8:2 a házasságpártiak javára.
2016. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a kisgyermekes,babás, babát váró ismerősöm, és a legtöbbjük házas, én is az vagyok. Most így hirtelen 3 kivétel jutott eszembe, akik nem.
2016. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek, itt nagyon nem divat a hazassag. Szinte senkit nem ismerek, akinek hazassagbol lenne gyereke, pedig van par babas ismerosom. Sot a testverem egyik tanara mar szult 2 gyereket, es azutan kezdtek el gondolkozni a parjaval, hogy talan ossze kene hazasodni :D otthon szerintem ha nem becsuszik a baba, akkor nagyreszuk meghazasodik gyermekvallalas elott, mert otthon meg ez mondhato hagyomanynak, foleg kisvarosban.
2016. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon környezetfüggő. Általánosítani természetesen nem lehez, de az értelmiségi réteg nagyobb arányban vállal házasságban gyereket, míg pl. Nógrádban, Szabolcsban az újszülöttek nagyobbik hányada házasságon kívül születik, na vajon kik miatt.
2016. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemreg olvastam az origon ey cikket, friss adatok szerint a gyermekek 45%a nem hazassagba szuletik.
2016. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!