Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek mellett tudatosan...

Gyerekek mellett tudatosan étkező, tornázó anyukák: meséljetek?

Figyelt kérdés

Mikor találtok időt tornára?

Milyen ételeket készítetek?

Milyen gyakran jártok el fodrászhoz, esetleg manikűr, stb.?

Milyen idősek a gyerekek?


Minden tippnek örülök. Nagyjából sikerül megoldanom, de úgy érzem, lehetne gördülékenyebb is.


2016. ápr. 26. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

6 éves lányom és 5 hónapos fiam van. Klasszik Rubint torna...😊 de csak a talaj része (kb. 20 perc), popsi + fenék. Amikor a férjem elviszi a nagylányt oviba és ő is elmegy dolgozni, akkor szoktam reggel 7-kor elvégezni, már ha nem vagyok olyan lusta, hogy visszabújjak az ágyba... 😁 Ja és ha alszik épp akkor a pici. Mostanában néhányszor kihagytam, csak a has részét csinálom, amióta észrevettem, hogy talán nem lóg annyira, és ez erőt ad felülkerekedni a lustaságon. Voltam néhányszor futni is.


Tudatos táplálkozás? Talán annyi, hogy volt terhességi diabéteszem, szénhidrát diétán voltam, és ezt a napi ötszöri, számolt szénhidrátos étkezést próbálom tartani azóta is, na jó nem vérre menően. Sok zöldség, gyümölcs. Víz illetve szopitea ízesítés nélkül kb. 2,5 liter/nap.


Fodrászhoz havonta járok, szőkére fest, érdekes lenne kihagyni... szerencsére anyósom elejétől elvállalja a babót.


Műkörmöshöz nem járok, magamnak festem, persze ha időm engedi...


Szoliba egy héten egyszer megyek.


Talán ennyi. 😊

2016. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

7 hetes a gyerek, most kezdtem el sportolni 1 hete. Heti egy futás és egy úszás fér most bele. Tudatosan étkezem olyan szempontból, hogy nem tömöm magam, mint terhesség alatt, de amúgy nem válogatok. Nagyon amúgy sem szeretem a tészta, krumpli, kenyér kombót.


Fodrászhoz 5 hetente megyek, festetni meg vágatni. Kozmetikushoz szemöldökszedés+bajuszgyanta 2 hetente. Manikűr kb fél évente (tudom, hogy gáz, de arra olyan lusta vagyok.:D)


A férjem rugalmas munkaidőben dolgozik, ez a szerencsém igazából. és hogy közel a margit-sziget, ahol mindent lehet sportolni.

2016. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
1. vagyok. Aki lefelé pontoz, az is írja már le legyen szives, hogy ő hogyan csinálja, hátha számunkra is hasznos lesz...
2016. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 2 hónap múlva 2 éves lesz! A terhesség alatt is nagyon figyeltem, 7 kiló jött fel, előtte is vékony testalkatú voltam, utána is így maradt. Szoptattam, és ugyanúgy figyeltem az étkezésre. Korpás keksz, zabkása, műzli, kókusztej, abonett zöldség, gyümölcs, natúr joghurt, kb ezek kombinációjából áll a reggeli tízórai és az uzsonna :) Ebédre és vacsorára rendes főtt étel (vacsora hat órakor van) utána lecsúszik később egy alma. Most 18 hetes kismama vagyok, eddig nem híztam semmit. Esténként rendszeresen tornázom (20-30 perc naponta),most is folytatom, doki szabad utat adott. Fodrász havonta, kozmetikus kb 2 hetente (szemöldökszedés és bajusztalanítás :D ) Ja a legfontosabb: napi 2 liter víz :D
2016. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!