Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki szoptatás mellett...

Van, aki szoptatás mellett csak Pharmatexet használ?

Figyelt kérdés

Megszakítás nélkül? Elégedett vagy vele?

Még érdekelne, ha 4 órán át véd, akkor működik, hogy nem aktus előtt teszem fel a kúpot, hanem 1-2 órával előtte? Ilyenkor kifolyik a felesleg az aktusig, vagy hova lesz a kúp? Elég egy tisztasági, hogy felfogja, vagy olyan mintha bepisilne az ember?


2016. máj. 28. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, en. En regen is Pharmatex-szel vedekeztem, sose lettem terhes. Most is ezt hasznalom, megszakitas nelkul. A felesleg tenyleg kifolyik, de eleg egy tisztasagi. Amugy en a helyedben nem varialnek, ugy kell hasznalni ahogy le van benne irva. A sok Pharmatex melletti teherbeeses egyik oka, hogy nem megfeleloen hasznaljak. Na szoval, en mindig az eloirasnak megfeleloen hasznaltam es 8 eve jol mukodik.
2016. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!