Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvetheti a védönő azért a...

Elvetheti a védönő azért a gyerekem mert nincs kiságya?

Figyelt kérdés
Kisbabám 2 hónapos,az apja a terhességem végén lépett le. HIába próbáltam kiságyban altatni a babám,mindig sirt ozz. Mellettem alszik 1 hónapos kora óta. El adtam a kiságyat,mert ne mvolt rá szükségünk. A védőnő volt kinn pénteken és látta h nincs kiságy. Ki volt akadva. Ma levelet kaptam a gyermekjólétitől.
2016. máj. 31. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

És mi állt a levélben?

Nem gondolom egyébként hogy ettől elvennék...

De nem értem miért adtad el, azért még szükség lehetett volna rá. Napközben hol alszik? Vagy mi van ha eltelik pár hónap és azt igényelné hogy legyen külön ágya?

2016. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Napközben is a nagy ágyon alszik. ha késöbb igényli hogy legyen saját ágya,akkor le eséségátlósat kap. KI akarnak jönni környezet tanulmányra,mivel bejelentést kaptak. Az utóbbi időben a védőnőn kivül nem volt itt senki más.
2016. máj. 31. 14:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért adtad el ilyen hamar.. Nagyon gyorsan változnak a kicsik, 2 hét múlva meg már lehet, hogy kellene.

Legyen otthon minden rendben, tisztaság, legyél felszerelve. Aztán legfeljebb megmondják, hogy szerezz be újra egy kiságyat. Nem fogják emiatt elvenni tőled, ha egyébként minden rendben.

2016. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szerezz be egy kiságyat, hogy mire jönnek, azt lássák, hogy minden rendben. (már ha csak ennyi problémát találtak)


Teljesen normális, hogy nem fogadják el, hogy nincs kiságy, hiszen mihelyst forogni kezd, veszélyes lesz neki a nagy ágy. Hiába polcolod körbe, az nem elegendő, nem elfogadott.

2016. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem tesz bejelentést a védőnő, valszeg más is van.
2016. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínű ezért akadt ki a védőnő mert nem biztonságos. Nem kell hozzá forognia, már most sem az. Gondolom nem ülsz végig ott amíg alszik pl. napközben. Elég hogy valahogy vegyen egy nagyobb lendületet, akárhogy, megtörténik a baj.

Ha csak ennyi a gond nem fogják elvenni, de lehet hogy pótoltatják.

2016. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kiságyat.Nyugodtan elmondhatod,hogy azért adtad el mert veled alszik,de ha ilyen fontos,akkor tessék,itt van megint egy kiságy.Mondjuk nem tudom,hogy lehet az,hogy a védőnő rögtön feljelent,nem akart előtte esetleg meggyőzni?
2016. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyél egyet gyorsan. Használtan nagyon olcsón, jó dolgokat lehet kifogni. Hidd el, 2-3 hónap múlva elkezd átfordulni, és akkor jól fog jönni a kiságy, ahol biztonságban tudhatod.
2016. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nàlunk csak dísznek van a kiságy, sosem aludt benne. A pelenkázón is ritkán pelenkáztam. Az óriás nagy puha szőnyegen szeretett lenni a legjobban. Ne aggódj, amiatt, hogy kijönnek. Semmi gond nem lesz.
2016. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak emiatt nem veszik el a gyereket, mert akkor kb a fél ország állami gondozott lenne valami hülyeség miatt.


De ha pénteken történt az eset, akkor jó gyorsan dolgozik a gyermekjólét meg posta, hogy kedden már meg is kaptad a levelet.


Fura ez az egész sztori, szerintem hiányos a történet.

2016. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!