Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki aki tisztaban van az...

Valaki aki tisztaban van az árakkal Ausztriaban?

Figyelt kérdés
Ausztriàban élek. Eddig még nem kelett gyogyszertàrba mennem. De most kellene egy terhességi teszt és fogalmam sincs milyen àrak vannak.Vagy milyen tipusu tesztek. Eleg messze lakom a legkozelebbi gyogyszertarhoz. Es nem akarok feleslegesen be autozni. Penzbe es idobe is kerul.
2016. jún. 1. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg neten. Mert kérdés melyik gyógyszertárba illetve melyik városba mész..

Ha nem találod meg a gyógyszertárban kérj segítséget. Nem hiszem, hogy nagyon drágák, mondjuk én super-extrát használtam az igaz 10 Euró felett volt. Egyébként egy Ausztriában élőnek nem hiszem, hogy annyira nagy kiadás lenne egy alap teszt megvásárlása.

2016. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Plusz ha messze van a gyógyszertár, drogériákban is van (pl. Müller)
2016. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom...pl. a DM?De mintha a Merkurban is láttam volna(bár erre nem esküszöm meg,mivel én Bécsben vagyok itt bolt boltot ér,lehet rosszul emlékszem).Valóban anyagilag nem egy kihívás.Szerintem....
2016. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!